1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Artvin Borçka'da 4987 m2 3 adet Fındık Bahçesi

Şirketten 4987m2

Özellikler

Satıcı Şirketten
Tapu no 3845
Metre Kare 4987m2
Ada 179-169-130
Parsel 4-27-1
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Artvin Borçka Yeniyol Mahallesi

Açıklama

Açık adres: Düzköy Köyü 179 ada 4 parsel Zenbağı Mevkii,  169 ada 27 parsel Cukadi Mevkii,  130 ada 1 parsel Kakoradi Mevkii Borçka/ Artvin

Ulaşım: 179 ada 4 parsel ulaşım için Borçka- Hopa karayolu üzerinden Borçka ilçesine girmeden Borçka- Hopa karayolu üzerinden 7 km devam edilir. İlçe merkezine 7 km. mesafededir. Taşınmaz sağ tarafta yer almaktadır. 169 ada 27 parsel için; Borçka- Hopa karayolu üzerinden Borçka ilçesine girmeden Borçka- Hopa karayolu üzerinden 7,5 km devam edilir. taşınmaz sağ tarafta yer almaktadır. İlçe merkezine 7,5 km mesafededir. 130 ada 1 parsel için; Borçka- Hopa karayolu üzerinden Borçka ilçesine girmeden Borçka- Hopa karayolu üzerinden 11 km devam edilir. Taşınmaz sağ tarafta yer almaktadır. İlçe merkezine 11 km. mesafededir. Cukadi, Kakoradi ve Zenbağı mevkii geneli fındık bahçeleri ve orman vardır.  

Özellikler: 179 ada 4 parsel 1870,77 m2 yüz ölçümlü fındık bahçesidir. Hali hazırda Fındık bahçesi olarak kullanılmaktadır. Taşınmaz eğimli bir alanda olup taşınmazın yola cephesi bulunmaktadır. Borçka- Hopa karayoluna yakın mesafede konumludur. 

169 ada 27 parsel 884,98 m2 yüz ölçümlü fındık bahçesidir. Hali hazırda Fındık bahçesi olarak kullanılmaktadır. Taşınmaz eğimli bir alanda olup taşınmazın yola cephesi bulunmaktadır. 

130 ada 1 parsel 2232,23 m2 yüz ölçümlü fındık bahçesidir. Hali hazırda Fındık bahçesi olarak kullanılmaktadır. Taşınmaz eğimli bir alanda olup taşınmazın yola cephesi bulunmamaktadır. Borçka- Hopa karayoluna yakın mesafede konumludur.

Taşınmaz halihazırda fındık bahçesi olması, yerleşim alanına ve karayoluna yakın konumlu olması açısından yatırım ve kullanım amaçlı değerlendirilebilir.

Not: Satışta KDV oluşmamaktadır. Tapu devir masrafları alıcıya aittir. Taşınmaz 3 ayrı tapulu satılmaktadır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.