0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Artvin Borçka Şerefiye Mahallesi'nde Çay Bahçesi

Şirketten 6147m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
19797
Metre Kare:
6147m2
Ada:
118
Parsel:
8
Tapu Tipi:
Cins Tashihi
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Diğer
Bina Yaşı:
50
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Şerefiye Köyü, Şanlı Mevki, 118 ada, 8 parsel Borçka/ Artvin

Açıklama

Özellikler:  Artvin İli, Borçka İlçesi, Şerefiye Köyü, 118 ada, 8 parsel sayılı, 6.147,26 m2 yüzölçümlü, niteliği “Bir Katlı Ahşap Ev Ve Çay Bahçesi” olan taşınmazdır. Üzerindeki ahşap ev yıkılmıştır. Parsel üzerinde herhangi bir ürün ekili olmayıp ve üzerini ağaç ve çalılıklar bulunmaktadır. Parsel, kadastro yoluna cepheli değildir. Geometrik olarak amorf, topoğrafik olarak eğimli bir yapıdadır. Doğudan ormana, diğer cephelerden komşu parsellere cephelidir. Taşınmazın bulunduğu bölgede tek ve iki katlı köy evleri ve tarımsal nitelikli araziler bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.