0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Arnavutköy 315 m2 Geniş Kullanımlı Ofis

Bankadan 315m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
19091
Metre Kare:
315m2
Ada:
0
Parsel:
20221
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
20
Isıtma Sistemi:
Yok
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
3
Bağımsız Bölüm:
2,5
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Arnavutköy Merkez Mahalelsi Manav Sokak No:4 Kat:1 D.No:2 Ve 5 Arnavutköy /İstanbul

Açıklama

Özellikler: 5 nolu bağımsız bölüm yekpare büro, mutfak nişi, wc bölümlerinden oluşmakta olup brüt 170 m2 alana sahiptir. 2 nolu bağımsız bölüm brüt 145 m2 kullanım alanlı olup ofis + Wc + mutfak hacimlerinden oluşmaktadır.  Taşınmazlar birleştirilmiş olup halihazırda rehabilitasyon merkezi olarak kullanılmaktadır ve iç dekorasyon buna göre düzenlenmiştir. Taşınmaz 23 adet odaya ayrılmış ve bu şekilde satışı gerçekleşmektedir. Alıcı mevcut haliyle satın almayı kabul eder. 

Not: 2 ve 5 nolu bağımsız bölümler 2 tapu ile birlikte satılmaktadır. İkisi toplam 315 m2 kullanım alanına sahiptir. Satış bedelinin %10' u oranında teminat bedeli bankanın hesabına yatırıldıktan sonra ihale başlayacak, sistem üzerinden teklif verilecektir.  Bina yaşı temsilidir. 

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.