COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Antalya Kumluca Erentepe Mahallesi'nde 4628 m2 Tarla

Bankadan 4628m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16332
Metre Kare 4628m2
Ada 106
Parsel 281
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Erentepe Mah. Boysu Mevkii 106 Ada 281 Parsel Kumluca Antalya

Açıklama

Özellikler: 106 ada 281 parselde yer alan tarla vasıflı taşınmaz 4.628,48 m2 alanlıdır. Parsel çokgen şekle ve eğimli bir topoğrafik yapıya sahiptir. Parsel üzerinde herhangi bir yapı bulunmamaktadır. Taşınmaz kısmen bakımsız durumda olup üzerinde zeytin ve nar ağaçları ile birkaç adet badem ve yenidünya ile birkaç adet orman ağacı bulunmaktadır. Taşınmazın kuzeybatı ve güneydoğu cephesi yoldur. 

Ulaşım: Erentepe Mah. Boysu Mevkii 106 Ada 281 Parsel Kumluca Antalya adresinde konumludur. Köy Merkezine 1,3 km ve Kumluca-Kemer yoluna 3 km mesafede yer almaktadır. Antalya ili, Kumluca ilçesi, Erentepe Mah. Boysu Mevkii 106 ada 281 parsel sayılı, 4628, 48 m² alanlı, tapu kaydı itibariyle tarla vasıflı taşınmazdır. Taşınmaza ulaşım için Kumluca ilçe merkezinden Gödene Caddesi - Altınyaka yolu boyunca kuzeye yaklaşık 3.7 km ilerlenir, Toptaş - Erentepe yoluna sapılır. 1.4 km ilerlenip sağa sapılır. Erentepe yolu boyunca 4.6 km daha ilerlenirse yolun sağında (güneyinde) konumlu taşınmaza ulaşım sağlanır. Kırsal yerleşimin hakim olduğu bölgede 1-2 katlı köy evleri, orman ve tarımsal nitelikli parseller bulunmaktadır. Bölge, alt ve orta düzey gelir grubunun ikamet ettiği yerleşim yeridir. Kırsal nüfus söz konusu olup toplu taşıma mevcuttur. Taşınmaz Kumluca ilçe merkezine 11 km uzaklıktadır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.