COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Antalya Korkuteli Kızılcadağ Mahallesi'nde 703 m2 Tarla (1226)

Bankadan 703m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15639
Metre Kare 703m2
Ada 0
Parsel 576
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kızılcadağ Köyü Bağrılca mevkii 576 Parsel Korkuteli /Antalya

Açıklama

Özellikler: Tarla vasıflı 576 Parsel numaralı taşınmaz 703,00m2 yüzölçümüne sahiptir. Parsel yamuğa yakın şekilli ve düz bir topoğrafik yapıdadır. Parselin güney cephe genişliği yaklaşık 28.4 metre, kuzey cephe genişliği yaklaşık 19.9 metre, doğu cephe uzunluğu yaklaşık 45.50 metre, batı cephe uzunluğu ise 33.9 metredir. Mahallinde parsel sınırlarını belirleyici herhangi bir unsur bulunmamaktadır. Taşınmazın kuzeyinde, 558 ve 578 parsellerin sınırında inşa edilmiş seranın yaklaşık 200m2 lik kısmının konu taşınmazın sınırlarına tecavüzlü olduğu görülmüştür. Ayrıca yerinde taşınmazın ortasında doğu-batı aksında geçmekte olan küçük bir çay olduğu görülmüştür.

Ulaşım: Taşınmaz Antalya İli, Korkuteli İlçesi, Kızılcadağ Köyü, sınırları içerisinde yer alan 576 Parsel numaralı Tarla vasıflı taşınmazdır. Taşınmaza ulaşım; D330 Antalya-Denizli Karayolu üzerinde Denizli istikametine doğru giderken Kzıılcadağ Köyü Yol ayrımından sağa (kuzeye) Kızılcadağ Köyü yoluna sapılır. Yaklaşık 350m sonra Köy Merkezinde bulunan yol ayrımından sola sapılır. Asfalt yol üzerinde kuzeybatı istikamette yaklaşık 2.7km ilerledikten sonra taşınmaz sol tarafta yaklaşık 160m içeride kalmaktadır. Asfalt yoldan taşınmazın olduğu yere parseller içinde açılmış gayriresmi stabil yol bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.