Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Antalya Kepez Özgürlük Mahallesinde 139 m2 Dükkan

Bankadan 139m2

Özellikler

Tapu no 8907
Ada 1372
Parsel 8
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 29
Isıtma Sistemi Diğer
Kat Sayısı 3
Bağımsız Bölüm 2
Bulunduğu Kat -1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 10

Adres

Antalya ili , Kepez ilçesi , Dokuma semtinde Özgürlük Mahallesi 2664 sokak Serkana apt. No:12

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaza ulaşmak için tarif olarak çevre yolu olarak da bilinen Gazi Bulvarı ile Namık Kemal Bulvarının kesiştiği Vatan Kavşağından doğu istikametinde Gazi Bulvarına devam edilir. Yaklaşık 250 m ileriden sola kuzey yönde Rasih Kaplan Caddesine sapılıp 600 m ilerden sağa 2664. Sokağa dönülür. Taşınmaz bu sokak üzerinde 200 m ilerde yolun sağında Serkan Apartmanı Bina No:12 yer almaktadır. Çevrede ulaşım Mehmet Akif Caddesi ve Namık Kemal Bulvarı üzerinden toplu taşma araçlarıyla sürekli olarak sağlamaktadır. Kepez Belediyesi'ne 2.7 km. Antalya Otogarına 1.7 km. Antalya Valiliğine 4.3 km. Özdilek AVM'ye  500 m mesafededir. 

Özellikler: Ana Taşınmaz 493 m2 alanlı arsa üzerinde, betonarme karkas yapı cinsinde, ayrık nizamda 2 bodrum + zemin + 2 normal + çatı katlı olarak inşa edilmiştir. Binanın dış cephesi plastik ince sıva üzeri plastik boyalıdır. Doğu cepheden tek girişi bulunan binanın giriş kapısı demir doğrama ve camla olup, merdiven korkulukları demir doğramadır. Giriş zemini mermer, merdivenleri ve kat sahanlıkları mermer kaplı olup, ortak kullanan alanlarından duvarlar girişte tavana kadar mermer ve diğer katlarda tavana kadar ince sıva üzeri plastik boyalıdır. Taşınmaz parsel çevresi çevrili olup ortak alan olarak 2 araçlık açık otopark alanı mevcuttur. 2 nolu b.b. dükkan girişi bina gelişinden bağımsız olarak kuzey cepheden(2664. Sokak) üzerinden sağlamaktadır.

Taşınmaz bodrum(depo) katı 78 m2 , zemin (giriş) katı 61 m2 olup toplam 139 m2 alanlı depolu dükkan vasfındadır. Dükkan bodrum katında depo alanı, zemin katta ana mekan ve wc bölümünden ibarettir. Dükkanın kuzeyinde yer alan 2664. Sokağa 6 m cephesi bulunmaktadır. Bina girişinden bağımsız olarak dükkan ana girişi 1. bodrum kat kuzey cepheden sağlamakta olup taşınmaz kuzey ve batı olmak üzere 2 cephelidir. Dükkanda zeminler, merdivenlerde mimar kaplıdır. Duvarlar ana mekanlarda tavana kadar plastik boyalı,wc'de seramik kaplıdır. Taşınmazın girişi sokak cephesinden sağlanmakta olup, dış kapısı ve vitrini demir doğramalı ve camlıdır. Wc' e klozet ve lavabo mevcuttur Giriş kat ile depo katma bağlayan merdiven zemini mermer olup merdiven korkulukları bulunmamaktadır . Giriş katta bir bölüme açık mutfak yapılmış olup profil kapaklı mutfak dolabı ile mermer tezgah bulunmaktadır.