1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!
1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Antalya Kepez Kuzeyyaka Mahallesinde 66m2 2+1 Daire

Bankadan 2 + 1 66m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16173
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 66m2
Ada 8151
Parsel 13
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 7
Kat Sayısı 2
İskan Tarihi 29/03/2016
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 3

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

KUZEYYAKA MAHALLESİ. 2508 SOKAK NO:50 /3 KEPEZ/ ANTALYA

Açıklama

Portföyü %1,29 oranlı konut, %1,40 oranlı işyeri ve arsa kâr oranı avantajıyla teklif vererek avantajlı şekilde satın alabilirsiniz.

Özellikler: Taşınmaz brüt 66 m2 alanlı olup 2 oda, 1 salon ,1 banyo ve 2 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Bodrum kattan sağlanan bina girişine göre sol taraftadır. Yola göre arka cephededir. İç kapılar ahşap doğrama, pencereler pvc doğramalıdır. Antre-Salon-Odalar: zemini laminant parke, duvar saten boya, tavanı ise plastik badana-Kartonpiyerdir. Mutfak: zemini seramik, duvar saten boya, tavanı ise plastik badana-Kartonpiyerdir. Banyo-WC: zemini seramik, duvar fayans, tavanı ise plastik badana. Taşınmazın mutfak dolap tezgahı, banyo vitrifiyeleri tamdır. Zemin döşemeleri, duvar boyaları, mutfak dolapları ve banyo döşemeleri bakımlıdır.

Taşınmaz 308 m² parsel alanı üzerinde betonarme yapı tarzında, ayrık yapı nizamında, 3/B yapı grubunda olarak inşa edilmiştir.  Taşınmazı Bodrum kat: 1-2 bb nolu meskenler ve bina girişi Zemin kat: 3-4 bb nolu meskenler 1. kat: 5-6 bb nolu meskenler 2.kat+çatı katı: 7-8 bb nolu dubleks meskenler.  Binadaki toplam kat sayısı 4 (bodrum+zemin+2 normal kat+çatıkatı). Basamak ve sahanlıklar mermer kaplıdır. Duvarlar saten boyalıdır. 

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım için 2529 Sokak üzerinden doğu yönünde ilerlerken, 2508 sokağa sola sapılır Taşınmaz 2. sırada kounmludur. Taşınmazın yakın çevresinde Şahinevler İlkokulu, Tuncay Market v.b. birçok sosyal donatı alanları bulunmaktadır. 

Not: 29/03/2016 tarihli ve  234 sayılı Yapı Kullanma İzin Belgesi mevcuttur. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.