COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Antalya Gazipaşa ilçesi'nde 2+1

Bankadan 2 + 1 100m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 631
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 100m2
Ada 391
Parsel 29
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 20
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 9

Ödeme Detayları

KDV % 0
Teminat Bedeli ! % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Açıklama

Açık Adres : Yeni Mahallesi Rıza Büyükakça Caddesi No:13 Yaman Apt. Daire:9 Gazipaşa / ANTALYA

Antalya İli, Gazipaşa ilçesi, Yeni Mahalle, Rıza Büyükakça Caddesi, 13 numaralı binada yer alan 9 numaralı bağımsız bölümdür. Daire D-400 Karayolunu kuzeyden kesen Rıza Büyükakça Caddesi üzerinde konumludur. 

Gazipaşa otogarına 1 km'dir.

Gazipaşa Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğünden alınan bilgilere göre, bağımsız bölüm bazında dairenin bina içindeki konumu belediye arşivinde bulunan, 25.04.1995 onay tarihli kat irtifakına esas mimari projesiyle uyumludur. Bağımsız bölümün, bulunduğu blok, kat, kattaki konum, alan ve mimari özellikleri uygun olduğu tespit edilmiştir. Yapı Kullanma İzin Belgesi (iskan) 26/12/2003 tarihinde alınmıştır. Ayrık nizamda betonarme karkas olarak inşaa edilen bina tek bloktan oluşmaktadır. Ortak alan olarak açık otopark ve bahçe bulunmaktadır. Bina ortak alanları ve blok inşası tamamlanmıştır. 

Bina girişi, demir doğrama, zeminleri mozaik döşelidir. Merdivenler mozaik olup korkulukları demir doğramadır. Zemin + 2 katlıdır. Zemin katında 6 adet dükkan, 2 adet normal katın her birinde 2 adet mesken toplam 10 adet bölüm barındırmaktadır.

Dairede 1 adet salon, 2 adet oda, 1 adet mutfak, 1 adet banyo, 3 adet balkon bulunmaktadır. Zeminler salon ve odalarda ahşap parke döşelidir. Duvarlar salon ve odalarda badana boyalı, banyo ve wc’de ise fayans kaplıdır. Islak zemin duvarları tavan kadar fayans döşelidir. Tavanlar tavan boyası ile kısmen boyalı ve boya ihtiyaçlıdır. Dış kapısı ahşap, iç mekan kapıları ahşap olup, pencere doğramaları ahşaptır. Mutfak dolapları mevcut değildir.Tezgah ise granittir. 

Daire ana cadde üzerinde konumlu olması, D-400 Karayoluna ve ilçe merkezine yakın konumda olması açısından yatırım olarak değerlendirilebilir.