Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Elmalı'da Yola Yakın 2 Dönüm Tarla

Şirketten 2050m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
19902
Metre Kare:
2050m2
Ada:
0
Parsel:
76
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yalnızdam Mahallesi, Kamışlı mevkii, 76 parsel Elmalı/ANTALYA

Açıklama

Özellikler : Antalya İli, Elmalı İlçesi, Yalnızdam Mahallesi sınırları içerisinde; tapuda, Elmalı İlçesi, Yalnızdam köyü, 76 nolu parselde yer almaktadır. 2.050.00m² kullanım alanlı ‘’Tarla’’ nitelikli taşınmazdır. Taşınmaz şekil olarak yamuk formlu olup düz bir topoğrafyaya sahiptir. Parselin üzerinde halihazırda yaklaşık 15-20 yaşında elma ağaçları bulunmaktadır. Parselin zeminde sınırlarını belirleyici herhangi bir unsur bulunmamaktadır. Kadastro paftasında yapılan incelemede parselin kadastro yoluna cephesi bulunmamaktadır. Parsele ulaşım güney cephesinde bulunan resmi olmayan tarla yolundan sağlanmaktadır.

Bölgedeki seyrek olarak elma bahçeleri, üzüm bağları ve boş tarım arazileri bulunmaktadır. Taşınmazın 1 km güneydoğusunda köy merkezi, 250 m. doğusunda Elmalı-Seki köy yolu bulunmaktadır.


Konum

Denize Sıfır
Deniz Ulaşımına Yakın
Toplu Ulaşıma Yakın
Yola Cepheli
Köy Merkezine Yakın
Cadde Cepheli
Metroya Yakın
Caddeye Yakın
Hastaneye Yakın
Ulaşımı Kolay
Merkezi Konumlu
Sosyal Alanlara Yakın
Ticari Alanlara Yakın
Alışveriş Merkezine Yakın
Üniversiteye Yakın
Metrobüse Yakın
Tümünü Göster

Manzara

Deniz Manzaralı
Şehir Manzaralı
Doğa Manzaralı
Havuz Manzaralı
Orman Manzaralı
Göl Manzaralı
Boğaz Manzaralı

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.