COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Antalya Döşemealtı Bahçeyaka Mahallesinde 3+1 142 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 142m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 10228
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 142m2
Ada 343
Parsel 17
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 3
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm E 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Bahçeyaka Mahallesi, 768 Sokak, No: 55E/2 Döşemealtı/ANTALYA

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaz,Antalya ili, Döşemealtı ilçesi, Bahçeyaka mahallesi sınırları içerisinde, Atatürk caddesi üzerinden, Yeşilbayır ­ Döşemealtı belediyesi istikametinde ilerlenip, yolun solunda bulunan Migros Avm`ye gelmeden ~50 m önce kavşaktan sağa dönüp Hacı Kozak caddesinde batı istikametinde ~300 m sonra sağa ­768 nolu sokağa girildiğinde ~200 m ileride yolun sağ tarafında bulunan S.S. Aykonut sitesi E blokta yer almaktadır. Bölge, merkeze yakın konumda, genel olarak az katlı tekil evler, köy tipi evler ve imara uygun yapıların bir arada bulunduğu, orta seviye gelir grubuna hitap eden yerleşim alanlarındandır. Altyapı ve ulaşım sorunu bulunmamaktadır.
Özellikler: 1.katta (tapu kaydı ve projesinde zemin katta) yer alan, kuzey-­güney­batı cepheli (yol cepheli) dairenin kullanım alanı, iskan belgesine göre 162 m2 olmakla birlikte projesine göre 142 m2’dir ve bu şekliyle fiiliyata uygundur. 3 oda 1 salon düzenlemesinde 2 balkon bulunan meskende; giriş kapısı itibariyle antrenin solunda salon ev 1 oda, karşısında mutfak, sağında hol ile bağlantılı 2 oda, banyo ve wc yer almaktadır. Giriş kapısı çelik, iç kapıları panel, dış doğramaları pvc, ıslak hacim zeminleri seramik, salon ve oda zeminleri kaplamasız, duvar­-tavan alçı sıva üzeri boyalı, tavan köşeleri kartonpiyerli, mutfak dolabı kısmen mevcut tezgahı yoktur, banyo-­wc vitrifiyesi tamdır. Daire inşaat tamamlanma seviyesi %92 olup malzeme-­işçilik kalitesi orta düzeydedir.
S.S. Aykonut sitesi, aynı parsel üzerinde, iki ayrı tip şeklinde 9 bloktan oluşmaktadır. Sitenin etrafı duvarla çevrili olup, bahçe düzenlemesi yapılmıştır, otoparkı mevcuttur. E blok, sitenin kuzeydoğusundaki bloktur. B.A.K. tarzında, ayrık nizamda, 1994 yılında inşasına başlanan ve 2015 yılında iskan belgesi alınan bina mahallinde zemin + 5 kattan oluşmaktadır. Antalya Belediyelerinde uygulanan kat numaralama mevzuatı gereği bina proje ve tapuda bodrum+zemin+4 katlı olarak gözükmekte olup, bu nedenle mahallinde 1.katta yeralan taşınmaz, tapu ve projede zemin katta görünmektedir. Binanın giriş kapısı kuzey cephede projesine göre bodrum katta mahallinde ise zemin kattadır. Toplam 6 katlı olan yapıda, zemin katta 1 mesken ve kapıcı dairesi, normal katlarda 2`şer mesken olmak üzere toplam 11 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binanın dış cephesi normal sıva üzeri boyalı, giriş kapısı demir doğrama, sahanlık ve merdiven zeminleri mermer kaplamalıdır. Asansörü olmayan bina bakımlı durumda olup kullanılan işçilik ve malzeme kalitesi orta seviyededir.
Not: 15/12/2015 tarihli yapı kullanma izin belgesi (iskan) bulunmaktadır.