0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Antalya Doğanca Merkez'de 6095 m2 Hisseli Tarla

Şirketten 6095m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
18724
Metre Kare:
6095m2
Ada:
101
Parsel:
471
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
1/2

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

DOĞANCA MAHALLESİ, DOĞANCA MERKEZ SOKAK, 101 ADA 471 PARSEL, GAZİPAŞA / ANTALYA

Uzman Görüşü

Parselin doğu cephesinde kadastro yoluna cephesi bulunması, yakın çevresinde Doğanca Mahallesi Camii, Doğanca İlk ve Ortaokulu ile Gökçesaray, Esenpınar ve Çile Mahalleleri yer alması avantajlarıdır.

Açıklama

Özellikler: 101 ada 471 parselde konumlu ''Tarla'' vasıflı taşınmazdır. Parsel: 12.190,02m2 yüzölçümlü ve geometrik olarak düzgün olmayan çokgen formdadır. Topografik olarak kısmen eğimli bir arazi yapısına sahiptir. Parselin doğu cephesinde kadastro yoluna cephesi bulunmaktadır. Parsel üzerinde herhangi bir ekin yada yapı bulunmamakta olup sadece yabani otlar yer almaktadır. Sınırlarını belli edecek herhangi bir işaret yada kazık bulunmamaktadır. Taşınmaza ulaşım büyük ölçüde asfalt yollardan sağlanmak olup Doğanca Merkez Sokaktan itibaren stabilize yoldan sağlanmaktadır. Tarlanın 1/2 oranındaki hissesi satılıktır, hisseye düşen alan ortalama 6095,01 m2'dir. 

Not: Hisseli gayrimenkullerde diğer hissedarlara ilişkin ön alım hakkı süresi maliklere tebliğ edilmesinden 3 ay sonra sona ermektedir, alıcı hisseli gayrimenkullerdeki hukuki süreçleri bilerek teklif vermeyi kabul eder. Taşınmaz, 1/100.000 Ölçekli Antalya-Burdur-Isparta Çevre Düzeninde bir kısmı Tarım Arazisi, bir kısmı Orman Alanında kalmaktadır. Taşınmazın kadastral yola cephesi bulunmakta olup Köy yerleşik Alanı dışında kaldığı bilgisi alınmıştır. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.