Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Antalya Alanya Dinek Mahallesinde 115 m2 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 115m2

Özellikler

Tapu no 9498
Ada 2015
Parsel 4
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 9
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm B 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Dinek Mahallesi ,1517 Sokak, Emine Hatipoğlu Apartmanı, No:2B/1 ALANYA/ANTALYA

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaza ulaşmak için; bölgenin ana ulaşım arterlerinden olan D ­ 400 çevre yolu referans alınarak sağlanmaktadır. Cadde üzerinde batı istikametinde gidilirken Opet Petrolün yanından sağa 1515 Nolu sokağa dönülerek, bu sokak üzerinde 50 metre devam edierek sola 1516 sokağa girilerek 50 metre sonra sağa 1517 Nolu sokağa dönülür. 1517 sokak üzerinde 50 metre sonra sokağın sağında konumlu taşınmazın bulunduğu Emine Hatipoğlu Apartmanına ulaşılır.

Özellikler: Taşınmaz; B Blok 1 bağımsız bölüm nolu mesken olup, batı yönünden sağlanan Bina giriş yönünden bakıldığında sağ ve arka tarafta yer almakta olup, kuzey, güney, doğu ve batı cephelidir. Mesken onaylı mimari projesine göre, antre, hol, 3 oda, salon, mutfak, 1 banyo, 1 wc ve 3 balkon hacimlerinden oluşmakta ve yaklaşık brüt 115 m2 yasal ve mevcut kullanım alanına sahiptir. Mesken içi salon ve oda zeminleri laminant , hol ve mutfak zeminleri seramik kaplama duvarları alçı üzeri saten boya kaplamadır. Odaların tavanları kartonpiyer süslemelidir. Banyoda, vitrifiye modelleri lavabo, klozet, batarya ve duş mevcuttur. Banyo, wc bölümlerinde duvarlar tavan seviyesine kadar seramik kaplı, zeminleri seramik kaplıdır.. Mutfak dolabı alt mdf malzemeden olup, tezgahı granit mermer kaplıdır. Pencere doğramaları p.v.c doğrama olup, iç mekan kapıları ahşap panel kapı ve giriş kapısı çelik kapılıdır. Isınma sistemi klima ile bireysel sağlanmaktadır.

Bina; 1286,00 m2 alanlı arsa üzerinde ayrık nizamda inşa edilmiş A ve B Blok olmak üzere iki blok bulunmakta olup, B Blok yol kotu altı 1, yol kotu üstü 4 kat olarak betonarme yapı türünde inşa edilmiştir. Taşınmazın yer aldığı B Blok; parselin kuzeyinde yer almakta olup, bodrum kat, zemin kat , 3 normal kat şeklinde inşa edilmiştir. Bir adet girişe sahip, olan Bina girişi projesinde zemin kattan kuzey cepheden iken , mahallinde bina girişinin zemin kattan batı yönünden sağlanmaktadır. Binanın zemin katında bina giriş holü ve 1 adet daire mevcuttur. 3 normal katın her katında ise 1'er adet mesken olmak üzere toplam 4 adet bağımsız bölüm mevcuttur. Binanın dış cephesi dış cephe boyası ile boyalıdır. Bina giriş kapısı ferforje demir doğrama, giriş holü seramik , merdivenler ve kat aralıkları mermer kaplamadır. Merdiven korkulukları alüminyum doğramadır. Binada asansör bulunmaktadır. Binanın iç ve dış kısımları bakımlıdır. Isınma sistemi bireysel klima ile sağlanmaktadır. 

Not: 31/03/2009 tarihli İskan Belgesi mevcuttur.