COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Antalya Alanya Çarşı Mahallesinde 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 105m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 12249
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 105m2
Ada 490
Parsel 26
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Sobalı
Bina Yaşı 33
Kat Sayısı 2
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Çarşı Mahallesi, Şenli Sokak, No:26 K:Zemin B.B no:2 ALANYA / ANTALYA

Antalya Alanya Çarşı Mahallesinde 3+1 Daire

Açıklama

Alanya Kalesi, Damlataş Mağarası ve Kleopatra Plajına yakın, KONUMU ÇOK ÖZEL TURİSTİK BÖLGEDE, Yapı Kullanım İzin Belgesinin olması önemli avantaj, 3 oda salon 105.00 m2, ARA KATTA GENİŞ BALKONLU DAİRE
Özellikler:
2 no’lu bağımsız bölüm projesinde binanın zemin katında konumlu, tüm yönlere cepheli meskendir. Projesine göre antre, hol, salon, mutfak, 3 adet oda, banyo, wc ve balon şeklinde planlanmış olup brüt 110 m² alanlıdır. Dışarıdan yapılan incelemelere göre binanın kuzeyinde bulunan balkonun batı ve doğu tarafta bina konturu dışında kalan çıkıntıların inşa edilmediği, balkonun bina konturunda inşa edildiği, projeye göre misafir odası hacminde balkonun kapalı alana dahil edildiği tespit edilmiştir. Projesine göre balkon alanından toplam 5 m² küçük inşa edilmiş olup taşınmaz mevcut alanı olan 105 m² üzerinden değerlendirilmiştir. Taşınmazın içi görülmemiştir.

Ana gayrimenkul; 285,00 m² yüzölçümlü 490 ada 26 parsel olup üzerinde bodrum kat, zemin kat ve 2 normal kat olmak üzere toplam 4 katlı yapı bulunmaktadır. Her katta 1 adet mesken olmak üzere binada toplam 4 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi vaziyet planında ve kat planlarında gösterilmemiş olup cephe görünüşlerinde güney cepheden ve zemin kat kotundan gösterilmiştir. Bina giriş kapısı demir doğrama, dış cephesi akrilik boya ile kaplıdır. 
Ulaşım: Damlataş Mağarası önünden Sultan Alaaddin Caddesi 
üzerinden kale istikametinde yaklaşık 670 m devam edilir ve sağa Malımlar Sokak istikametine dönülür. Taşınmaz 20 m ileride, sol kolda, yola 25 m mesafede konumludur. Bölgede yapılaşma eski yapıların yeniden inşaatı şeklinde kısmen devam etmektedir. Yakın çevresinde çoğunlukla apartman tarzı yapılar, Alanya Kalesi, Damlataş Mağarası, Kleopatra Plajı bulunmaktadır. Taşınmaza toplu taşıma araçları ve özel araçlar ile ulaşım sağlanmaktadır. Bölgenin altyapısı tamamlanmamış olup kamusal hizmetlerden tam olarak istifade etmektedir.
Not: 24/08/1987 tarihli iskan belgesi bulunmaktadır. Antalya kültür varlıklarını koruma bölge kurulu kararınca etkileme geçiş alanında kalmaktadır. (yeni yapı yapılması halinde kuruldan onay almak gerekmektedir. alım-satıma engel değildir.)