COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Şereflikoçhisar Akarca Mahallesinde 74 Dönüm Tarla

Bankadan 74661m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 13041
Metre Kare 74661m2
Ada 180350
Parsel 7
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 3

Adres

Ankara ili Şereflikoçhisar ilçesi Akarca Mah. 180350 Ada 7 parsel

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir süresinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Teklif vermeyi düşündüğünüz bu gayrimenkulün tapu devir işlemleri için net bir tarih verilememektedir. Kredi kullanacak olan üyelerimiz kredi ön onay aldıktan sonra kredi kullanıma başlatılmamasına önemle rica ederiz. 

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz geometrik olarak yamuk formunda olup, düz bir zemine sahiptir. Tarla vasıflı taşınmaz 180350 Ada 7 parsel no'lu taşınmaz 74661 m2 kullanım alanına sahiptir. Tarlanın sınırlarını belirleyen tel çit yada duvar bulunmamaktadır. Parsellere yakın herhangi bir su kaynağı bulunmamaktadır. Taşınmazların yeni açılmış kadastro yoluna kuzey ve doğu olmak üzere 2 taraftan cephesi bulunmaktadır. Taşınmazın üzerinde herhangi bir yapı bulunmamakta olup tarımsal amaçlı kullanılmaktadır. Taşınmaz üzerinde kuru tarım yapılmakta olup, üzerinde herhangi mahsüle rastlanmamıştı. 
Ulaşım: Taşınmaz Ankara-Adana (E-90 Karayoluna) kuşbakışı olarak 1.75 km kuzey tarafında yer almakta olup taşınmazın karayoluna cephesi bulunmamaktadır. Taşınmaza araç ile ulaşım sağlanmakta olup, Ankara istikametine ilerlerken Şekerköy Mahallesine varmadan yaklaşık 4.50 km önce sağ kolda yer alan akaryakıt istasyonundan sağ kola patika yola girilir. Kadastro yolu ile birlikte yaklaşık 2 km kadar kuzey istikamette ilerledikten sonra sol koldaki parsel üzerinde konumlu taşınmaza ulaşılır.