COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Şereflikoçhisar Akarca Mahallesinde 74 Dönüm Tarla

Bankadan 74661m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 13041
Metre Kare 74661m2
Ada 180350
Parsel 7
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Ankara ili Şereflikoçhisar ilçesi Akarca Mah. 180350 Ada 7 parsel

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir süresinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Teklif vermeyi düşündüğünüz bu gayrimenkulün tapu devir işlemleri için net bir tarih verilememektedir. Kredi kullanacak olan üyelerimiz kredi ön onay aldıktan sonra kredi kullanıma başlatılmamasına önemle rica ederiz. 

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz geometrik olarak yamuk formunda olup, düz bir zemine sahiptir. Tarla vasıflı taşınmaz 180350 Ada 7 parsel no'lu taşınmaz 74661 m2 kullanım alanına sahiptir. Tarlanın sınırlarını belirleyen tel çit yada duvar bulunmamaktadır. Parsellere yakın herhangi bir su kaynağı bulunmamaktadır. Taşınmazların yeni açılmış kadastro yoluna kuzey ve doğu olmak üzere 2 taraftan cephesi bulunmaktadır. Taşınmazın üzerinde herhangi bir yapı bulunmamakta olup tarımsal amaçlı kullanılmaktadır. Taşınmaz üzerinde kuru tarım yapılmakta olup, üzerinde herhangi mahsüle rastlanmamıştı. 
Ulaşım: Taşınmaz Ankara-Adana (E-90 Karayoluna) kuşbakışı olarak 1.75 km kuzey tarafında yer almakta olup taşınmazın karayoluna cephesi bulunmamaktadır. Taşınmaza araç ile ulaşım sağlanmakta olup, Ankara istikametine ilerlerken Şekerköy Mahallesine varmadan yaklaşık 4.50 km önce sağ kolda yer alan akaryakıt istasyonundan sağ kola patika yola girilir. Kadastro yolu ile birlikte yaklaşık 2 km kadar kuzey istikamette ilerledikten sonra sol koldaki parsel üzerinde konumlu taşınmaza ulaşılır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.