COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Pursaklar Mimar Sinan Mahallesinde 43 m2 Dükkan

Bankadan 43m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 13062
Metre Kare 43m2
Ada 95359
Parsel 4
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 9
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 6
Bağımsız Bölüm 13
Bulunduğu Kat -1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Mimar Sinan Mh. Kuzgun Sk. No:14 Kat:-1 Pursaklar/Ankara

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir süresinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Teklif vermeyi düşündüğünüz bu gayrimenkulün tapu devir işlemleri için net bir tarih verilememektedir. Kredi kullanacak olan üyelerimiz kredi ön onay aldıktan sonra kredi kullanıma başlatılmamasına önemle rica ederiz. 

Açıklama

Özellik: Taşınmazın bodrıum katında ve bina girişine göre sol arka cephede konumlanmaktadır. Taşınmaz yaklaşık, brüt, 43 m2 kullanım alanına sahiptir. Onaylı mimari projesine göre taşınmaz dükkan alanı ve wc hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir.
Taşınmazın yer aldığı bina bodrum, zemin, 3 normal kat ve çatı arası katı olmak üzere toplam 6 katlıdır. Binanın bodrum katında 3 adet dükkan, sığınak, su deposu, hidrofor, jeneratör, elektrik sayaç odası, su sayaç yeri, otopark, diğer katların her birinde ise 3'er adet daire bulunmaktadır. 3. normal kattaki 11 numaralı bağımsız bölüm numaralı daire çatı katı ile dublekstir. Binada toplam 15 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Taşınmazın konumlandığı binanın ana girişi zemin kat seviyesindedir. Binanın dış cephesi mantolama üzeri dış cephe boyalıdır.
Ulaşım: Taşınmaz Kuzgun sokağa cephelidir. Taşınmazın yakın çevresinde genelde zemin katları işyeri veya konut, normal katları ise konut olarak kullanılan 3-15 katlı betonarme binalar ve boş parseller bulunmaktadır. Taşınmaz Osmanbey Caddesi'ne yakın konumlu olup ulaşım olanakları iyidir. Bölge Pursaklar Belediyesi sınırları içerisinde yer almaktadır.