Tapu.com’da ara

Uygun fiyatlı gayrimenkullerin arasından hayalinizdeki tapuyu bulun.

Ankara Polatlı Şehitlik Mahallesinde 99 m2 2+1 Daire

Bankadan 2 + 1 99m2

Özellikler

Tapu no 11147
Ada 1486
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 21
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Şehitlik Mah. Şehitlikaşı Cad. Gizem Apt. No: 1/5 POLATLI/ANKARA

Ankara Polatlı Şehitlik Mahallesinde 99 m2 2+1 Daire

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz 2. bodrum kat, 1 bağımsız bölüm kuzey yönden zemin kattan sağlanan bina girişine göre sağ yan, ön ve arka tarafta konumlu olup kuzey, güney ve batı yönlere cephelidir. Kat irtifakına esas onaylı mimari projesine göre; salon, 2 adet oda, mutfak, banyo, wc, hol alanlarından oluşmakta olup brüt: 91 m2 kullanım alanına sahiptir. Yerinde yapılan inceleme ve ölçümlerde, salon bölünerek 2 ayrı oda kullanımına çevrilmiş, mutfak ve oda bölümlerinin yerleri değişmiştir. Ayrıca bina ortak kullanım alanından yaklaşık 2 m2 lik alan banyo kullanımına dahil edilmiş, parselin kuzey cephesine bina çekme mesafesine yaklaşık 6 m2 alanlı balkon oluşturulmuştur. Yapılan proje dışı imalatlar ile taşınmaz 99 m2 brüt kullanım alanına sahip olmuştur. Taşınmazın salon ve oda zeminleri laminat parke kaplı, duvarları saten boyalı, mutfak ve hol zeminleri seramik kaplıdır. Mutfakta laminat kapak mutfak dolapları ve mermer tezgah takılıdlr. Banyo bölümünde zemin ve duvarlar seramik kaplı olup, kuvet ve duş yeri ekipmanları takılıdır. Meskenin girş kapısı çelik, iç kaplıar panel, pencere doğramaları ahşap mamuldür. Taşınmazın yer aldığı ana bina 605 m2 parsel üzerinde yer almaktadır. Taşınmazın yer aldığı ana bina 3 bodrum, zemin ve 2 normal ve çatı kat olmak üzere toplam 7 katlıdır. Binada, 3.bodrum katta, sığınak, kazan dairesi, 2.bodrum, 1.bodrum, zemin kat ve normal katların her birinde her birinde 2`şer adet mesken olmak üzere bina toplam 10 bağımsız bölümlüdür. 2.katta yer alan 9 ve 10 nolu meskenler çatı arası kullanımlıdır. Projesinde ve yerinde binanın girişi zemin kattan ve vaziyet planı ile uyumlu Şehitkışla Cadde üzerinden kuzey yönden sağlanmıştır. Ortak alanlarında merdivenler ve basamaklar mermer plak kaplı, duvarlar saten boyalıdır. Dış cephede mantolama üzeri akrilik boyalıdır. Binada iyi kalite işçilik ve malzeme kullanılmıştır. (Vaziyet planında bina girişi belirtilmiştir.) Binanın dış cephesi dış cepheli boyalı olup binada asansör bulunmamaktadır.

Ulaşım: Taşınmaz; Ankara ili, Polatlı ilçesi, Şehitlik Mahallesi, Şehitlikkaşı Caddesi, Gizme Apartmanı,No:15/1 posta adresinde yer almaktadır. Taşınmaza ulaşmak için, Elçibey Caddesi ile Şehitlikkaşı Caddesi kesişimi baz alınarak Şehitlikkaşı Caddesi üzerinde doğu yönde ilerlerken sağ kolda Şehitlikkaşı Cadesi ile Alptürk Sokak kesişiminde yer almaktadır. Bölge genel olarak 3-4 kat arası yapılar bulunmakta olup orta gelir grubu tarafından mesken olarak kullanılmaktadır.


Not: 12.08.1998 tarih ve 08/07 sayılı Yeni Yapı Ruhsatı bulunmaktadır. 12.04.2000 tarih ve 4023 sayılı Yapı Kullanma izin belgesi bulunmaktadır.