Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Ankara Polatlı Kartaltepe Avm'de 1094 m2 Dükkan

Bankadan 1094m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
22539
Metre Kare:
1094m2
Ada:
140080
Parsel:
1
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
4
Isıtma Sistemi:
Merkezi
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
5
İskan Tarihi:
20.02.2019
Ruhsat Tarihi:
07/12/2018
Bağımsız Bölüm:
20
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

İstiklal Mahallesi, Mehmet Emin Yurdakul Caddesi, Kartaltepe Alışveriş ve Yaşam Merkezi, K Blok, No: 1-1 / 20, Polatlı / ANKARA

Açıklama

Özellikler:  Konu taşınmazın yer aldığı ana gayrimenkul; 40.682,45 m² yüzölçümlü, 140080 ada 1 parsel olarak kayıtlı olan ARSA nitelikli taşınmazdır. Ana taşınmaz üzerinde; 1 adet AVM ve 9 adet konut bloğundan oluşan site bulunmaktadır. Blokların büyük bir kısmı tamamlanmış olup henüz inşa seviyesinde olan bloklar mevcuttur. Taşınmaz, K Blok olarak isimlendirilen AVM içerisinde konumludur. K Blok parselin ön cepheden bakıldığında Hacı Bayram Veli Bulvarı tarafında kuzey cephede ön sırada yer almaktadır. K Blok; bodrum kat, zemin kat ve 3 normal kattan oluşmakta olup toplam 5 katlıdır. Bina girişi zemin kattan ve kuzey yönüne bakan ön cepheden sağlanmaktadır. Mimari projesine göre K bloğun bodrum katında 7 adet dükkan, otopark, sayaç odası, elektrik odası, yangın + su deposu ve hidrofor, zemin katında 31 adet dükkan, temizlik odası, çocuk bakım odası, teknik hacim, mescit ve wc, 1. normal katında 20 adet dükkan, temizlik odası, çocuk bakım odası, teknik hacim, mescit ve wc, 2. normal katında 20 adet dükkan, temizlik odası, çocuk bakım odası, teknik hacim, mescit ve wc, 3. normal katında 18 adet dükkan, temizlik odası, çocuk bakım odası, teknik hacim, mescit ve wc yer almakta olup toplam 96 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binanın ön cephesi alucobont levha kaplı, diğer cepheleri mantolama üzeri akrilik boyalıdır. AVM içerisinde 4 adet yürüyen merdiven, 3 adet asansör ve yangın merdiveni bulunmaktadır. Özel güvenlikli, açık otopark alanlı olan AVM nin çevre düzenlemesi yapılmış olup bağımsız bölümlerin ısınma sistemi doğalgaz yakıtlı merkezi kaloriferdir. 

Konu olan 20 bağımsız bölüm numaralı dükkan, yapının zemin katında konumlu olup binaya girilip sağa dönüldüğünde tam karşıda yer almaktadır. Bina içerisindeki konumu itibari ile doğu ve batı cepheli olup batıdan dış cepheye site içerisine, doğudan AVM içerisine bakmaktadır. Onaylı mimari projesine istinaden brüt 1.094 m2 kapalı alanlı olup dükkan bölümlüdür. Batı cephesindeki dış vitrin uzunluğu 15 metre, doğu cephesindeki iç vitrin uzunluğu ise 13 metredir. Mahallinde dış vitrin ile bu cephedeki giriş kapısının, proje harici tadilat neticesinde duvar ile komple kapatıldığı tespit edilmiştir. Ön cephesi kumandalı alüminyum panjur ile kapalı olan 20 nolu dükkanın daha önce File Market tarafından kullanıldığı için iç dekorasyonunun yapılı olduğu varsayılmış olup ısınma sistemi doğalgaz yakıtlı merkezi kaloriferdir. 

Not: Elektrik idaresi tarafından 0,01 TL bedel karşılığında kira sözleşmesi vardır.

Taşınmaz AVM'ye girdikten sonra, binanın giriş katında sağ taraftadır. AVM dışında mal kabul girişi bulunmaktadır.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.