0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Ankara Mamak'ta Hisseli İskanlı Dükkan

Şirketten 16m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
19773
Metre Kare:
16m2
Ada:
51345
Parsel:
25
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
1/5
Bina Yaşı:
40
Isıtma Sistemi:
Diğer
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
2
Kullanım Durumu:
Bilinmiyor
Fiziksel Durum:
Az Tadilat
Bağımsız Bölüm:
2
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Küçük Kayaş Mahallesi, Kayaş Caddesi, No: 121, Kat: Z, 2BB: 121/B

Açıklama

ANKARA MAMAK KÜÇÜK KAYAŞ MAHALLESİ'NDE HİSSELİ İSKANLI DÜKKAN 

Özellikler: Taşınmaz Ankara İli, Mamak İlçesi, Küçük Kayaş Mahallesi, 51345 ada 25 parselde yer almaktadır. Niteliği “Dükkan” olan taşınmazdır. Parsel üzerinde 2 katlı betonarme bina bulunmaktadır. Ana yapı; bodrum kat, zemin kat, 2 normal kattan oluşmaktadır. Bodrum katta bilardo salonu, sığınak, kalorifer odası, yakıt deposu; zemin katta 2 adet dükkan, 1 adet daire ve bina girişi, normal katlarda 3’er daire olmak üzere, 10 bağımsız bölümlüdür. Zemin katta yer alan, 2 adet 84 m2 arsa payına sahip değerleme konusu bağımsız bölümler, net 75 m2 yapı inşaat alanlı 2 bb 'dur. 

Ulaşım: Kayaş caddesi üzerinden toplu taşıma ve özel araçlarla kolaylıkla sağlanmaktadır. Yakın çevresinde benzer nitelikte apartmanlar, işyerleri bulunmaktadır. Bölge genellikle konut fonksiyonlu gelişmekte olup binaların alt katlarında dükkanlar bulunmaktadır.
Not: Taşınmaz hisseli olarak satılmaktadır. Satılan hisse oranı 1/5'tir. Hisseye düşen 16,8 m2'dir.
Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder. Hisseli gayrimenkullerde diğer hissedarlara ilişkin ön alım hakkı süresi maliklere tebliğ edilmesinden 3 ay sonra sona ermektedir, alıcı hisseli gayrimenkullerdeki hukuki süreçleri bilerek teklif vermeyi kabul eder.


Konum

Denize Sıfır
Deniz Ulaşımına Yakın
Toplu Ulaşıma Yakın
Yola Cepheli
Köy Merkezine Yakın
Cadde Cepheli
Metroya Yakın
Caddeye Yakın
Hastaneye Yakın
Ulaşımı Kolay
Merkezi Konumlu
Sosyal Alanlara Yakın
Ticari Alanlara Yakın
Alışveriş Merkezine Yakın
Üniversiteye Yakın
Metrobüse Yakın
Tümünü Göster

Manzara

Deniz Manzaralı
Şehir Manzaralı
Doğa Manzaralı
Havuz Manzaralı
Orman Manzaralı
Göl Manzaralı
Boğaz Manzaralı

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.