COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Mamak Ekin Mahallesi 171 m2 İskanlı Dükkan

Bankadan 171m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 16706
Metre Kare 171m2
Ada 37148
Parsel 10
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 4
Isıtma Sistemi Diğer
Kat Sayısı 3
İskan Tarihi 01/04/2020
Ruhsat Tarihi 17/05/2017
Bağımsız Bölüm 8
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Ekin Mahallesi Gavaş Cd. No:21 B, Mamak/Ankara

Açıklama

Özellikler:  8 bağımsız bölüm numaralı Dükkan' nitelikli gayrimenkul; binan zemin katında yer almakta ve bina girişime göre sağ kolda konumludur. Ban yönlü olmak üzere tek cephelidir. Gevaş Caddesine bakan bu cephe 7,2 m genişliğindedir. Onaylı mimari projesine göre; zemin katta dükkân ve 2 wc mahalleri ile brüt 171 m2 alana sahiptir. Taşınmazın caddeye bakan cephesi demir çerçeveli cam vitrin seklindedir. 

Ana taşınmaz 37148 ada 10 parsel no lu, 566 m2 arsa alanına sahip parsel üzerinde, 3-B yapı sınıfında, betonarme yapı tarzında, bodrum kat + zemin kat +3 normal kat olarak inşa edilmiştir. Yapımım bodrum katında; depolar, kapalı otopark; zemin katında, bina girişi 7-8 nolu dükkanlar, normal katlarının her birinde 2 adet, 1-2-3-4-5-6 nolu meskenler, olunmak üzere yapıda toplam 8 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binanın cepheleri mantolanma üzeri akrilik esanslı boya kapıdır. Bina girişi; zemin kat ban cepheden sağlanmaktadır. Yapıda 1 adet asansör bulunmaktadır. Binanın giriş kapısı demir doğramadır. 

Ulaşım: Taşınmaz, Ekin Mahallesi, Gevaş Caddesi, No: 21 B, Mamak/Ankara açık adresinde konumludur. Taşınmaza ulaşmak için Bostancık Caddesi üzerinde Karapürçek Caddesi yönüne ilerlenirken sağ kolda kalan Gevaş Caddesine dönülerek yaklaşık 300 m ilerlenir. Taşınmaz cadde üzerinde sol kolda konumludur. Gevaş Caddesi; Bostancık Caddesi ile Çatak Caddesini birbirine bağlayan yaklaşık 500 m uzunluğunda bir aksar. Cadde eğimli bir yapıya sahiptir. Bostancık Caddesine bağlanan kısmında ticari faaliyetler orta yoğunlukta iken orta kesimler ve Çatak Caddesine bağlanan kısımlarda düşük seviyededir. Cadde üzerinde çok sayıda boş dükkan olduğu görülmüştür. Bölgeye toplu taşıma hatları ile ulaşım kolaydır. 

Not: 17/05/2017 tarihli yapı ruhsatı ve 01/04/2020 tarihli iskan belgesi bulunmaktadır. 

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.