1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Ankara Mamak Akşemsettin Mahallesi'nde 56 m2 Dükkan

Bankadan 56m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 16928
Metre Kare 56m2
Ada 36407
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 7
Isıtma Sistemi Diğer
Kat Sayısı 6
Bağımsız Bölüm 15
Bulunduğu Kat -1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Akşemsettin Mah. 928 Cad. Ceylinaz Apt. No:25/A (15) Mamak/Ankara

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz 1. bodrum katta yer alan depolu 2. sınıf pide kebap salonu vasıflı 15 nolu dükkandır.

Ana gayrimenkul, 798,38 m² alanlı, 36407 ada 1 parsel üzerinde yer almakta olup, parselin ban (ön) cephesi 928. Caddeye, kuzey (yan) cephesi 1088. Sokağa bakmakta olup, güney (yan) ve doğu (arka) cepheleri diğer parsellerde yer alan binalara bakmaktadır. Betonarme karkas ve ayrık nizam inşa edilen bina; 2 bodrum kat-zemin kat+3 normal kat+çatı katından oluşmaktadır. 2. bodrum katta; otopark, su deposu, hidrofor+jeneratör, su sayaç yeri, 15 numaralı dükkâna ait depo, 1. bodrum katta, 15 numaralı dükkan, otopark, sığınak ve 13 numaralı dükkâna ait depo bulunmaktadır. Zemin katta; 13, 14 numaralı dükkânlar, 1. normal katta: 1, 2, 3,4 numaralı meskenler, 2. normal katta: 5, 6, 7, 8 numaralı meskenler, 3. normal katta; 9, 10, 11, 12 numaralı meskenler olmak üzere bina toplam 15 bağımsız bölümlüdür. Ana taşınmaz, 928. Cadde üzerinden binaya baktığımızda, binanım arka cephesinden, doğu yönden, zemin kat girişli, 5 yıllık binadır. Dış cephe duvarları Sıva üzeri akrilik boyalı olup, ısı yalıtımı bulunmaktadır. Bina, bir adet asansörlüdür. Bina giriş kapısı ve merdiven korkulukları alüminyum paslanmaz doğramadır. Binada, kapalı otopark bulunmaktadır.

Ulaşım: Ankara ili, Mamak ilçesi, Akşemsettin Mahallesi, 928. Cadde üzerinde konumludur. 19 Mayıs Bulvarı (Samsun Yolu ) üzerinden girişi bulunan Neşet Ertaş Caddesi yönüne dönüp, 500 metre ilerledikten sonra sola 928. Caddeye dönülür. 928. Cadde üzerinden Doğukent Caddesi yönüne yaklaşık 400 metre ilerlediğimizde, ana taşınmaz, 928. Cadde ile 1088. Sokağın kesiştiği köşede yolun sol kolu üzerinde konumludur. Gayrimenkulün bulunduğu çevrede yapılaşmalar henüz tamamlanmamış olup, bölgede genellikle yeni yapılan konur binalar, gecekondular ve boş arsalar mevcuttur. Bölgede alt-orta gelir grubuna mensup kişiler yaşamaktadır. Neşet Ertaş Caddesi üzerinde yer alan dükkanlar vasıtasıyla bölgede yaşayan insanlar günlük sosyal ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir. Komu taşınmazın bulunduğu 928. Cadde üzerinde bina giriş katlarında dükkanlar mevcut olup, dolu dükkân sayısı oldukça azdır. Dükkanlar genellikle depo nitelikli kullanılmaktadır. Ticari yoğunluk ve insan sirkülasyonu taşınmazın bulunduğu konumda az olup, yoğunluk Neşet Ertaş Caddesi üzerindedir. 928. Cadde ve Neşet Ertaş Caddesi üzerinden geçen toplu taşıma araçları ile bölgenin diğer semtlerle olan ulaşımı sağlanmaktadır Şehit Piyade Er Murat Eroğlu Ortaokulu yürüyüş mesafesindedir. Nata Vega Avm Anatolium Avm ve IKEA yapı market 2 km uzaktadır. Gayrimenkul, 19 Mayıs Bulvarına (Samsun Yolu) 1 km Kızılay merkeze yaklaşık 10 km mesafededir.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.