Ankara Mamak Akşemsettin Mahallesinde 40m Dükkan

Bankadan • 40m2

Özellikler

Tapu no 6049
Pafta 0
Ada 36422
Parsel 4
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 5
Isıtma Sistemi Sobalı
Kat Sayısı 4
Bağımsız Bölüm 13
Bulunduğu Kat -1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 10

Adres

Boğaziçi (Akşemsettin) Mah. 1100/2. Sok. No:5/A 1. Bodrum Kat Mamak/Ankara

Açıklama

Ulaşım;  Ankara İli, Mamak İlçesi, Akşemsettin Mahallesi, 1100/2 Sokak, No: 5A posta adresinde yer almakta olan taşınmaza ulaşım için, kentin ana arterlerinden olan 19 Mayıs Bulvarı üzerinde ilerlerken, güney istikametine doğru Doğukent Caddesi`ne dönülüp, yaklaşık 900 m ilerleyip, sağa 1102 Sokak`a dönülür. Yaklaşık 190 m ilerleyip, sağa 1080 Sokak`a dönülüp, yaklaşık 60 m ilerlendiğinde sağda köşe konumlu ana gayrimenkule ulaşılır.

Özellikler;  Taşınmaz 2. Sınıf Pide ve Kebap Salonu` vasıflı olup 1. bodrum katta, bina girişine göre sol, ön cephede yer almaktadır. Taşınmaz projesine göre pide salonu ve bay-bayan wc hacimlerinden ibaret olup yaklaşık brüt 40 m² kullanım alanına sahiptir. Taşınmazın mevcut iç mekan bilgilerine ulaşılamamaktadır. 

Taşınmazın bulunduğu bina, betonarme karkas yapı sisteminde, bitişik nizamda inşa edilmiştir.  2. bodrum katta kapalı otopark ve sığınak bulunmaktadır. Binanın girişi 1080. Cadde üzerinden, zemin kat seviyesinden sağlanmaktadır. Binanın dış cephesi akrilik boyalıdır.

Taşınmazın bulunduğu bölge, Mamak ilçesinin gelişmekte olan bölgelerinden biridir. Bölgede genel olarak konut amaçlı kullanılan, 3-4 katlı, yeni inşa edilmiş binalar bulunmaktadır. Bölgedeki konutlar genel olarak orta-alt gelir grubuna hitap etmektedir. Bölge sakinleri günlük ve orta vadeli ticari ihtiyaçlarını 1080. Cadde üzerinde bulunan ticari işletmelerden sağlayabilmektedir. Ulaşım özel ve toplu taşıma araçlarıyla Sağduyu Caddesi üzerinden sağlanabilmektedir. Bölgede altyapı hizmetleri tamamlanmıştır. Değerlemeye konu gayrimenkulün ana caddeye cephesi bulunmamakta olup yan sokağa cephelidir.