COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Keçiören Yakacık Mahallesi Şenlik Köy Bloklarında 47 m2 Dükkan

Bankadan 47m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 12339
Metre Kare 47m2
Ada 4151
Parsel 14
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 26
Isıtma Sistemi Merkezi
Kat Sayısı 15
Bağımsız Bölüm C Blok 82
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

YAKACIK Mah. BULUT Sok. No: 27 A / KEÇİÖREN / ANKARA

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir işlemlerinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Kredi kullanarak satın alacağınız gayrimenkul için tapu devir işlemlerinde satıcı kurumuma ödeme yapılırken mutlaka bloke çek ile yapılması gerekmektedir. Kredi kullanacağınız banka şubesindeki yetkili personeline bloke çek ile işlem yapılacağını dair teyid alarak işlemlere başlatmanız gerekmektedir.

Açıklama

SİTE İÇERİSİNDE, girişi zemin kattan güney yönünde Sokak cephesinden sağlanmakta, ulaşımı kolay merkezi lokasyonda, 47 m2 brüt DÜKKAN

Ulaşım: Ankara İli, Keçiören İlçesi, Yakacık Mahallesi, Bulut Sokak, Şenlikköy Sitesi, 19 dış kapı numaralı C blokun zemin katında yer alan 82 bağımsız bölüm numaralı dükkan nitelikli taşınmazdır. Taşınmaz dükkan nitelikli (ticari) olması nedeni ile Bulut sokak üzerinden 27/A dış kapı numarası almaktadır. Ulaşım; Keçiören İlçesi ana caddelerinden olan Kızlarpınarı Caddesi üzerinde kuzey yönünde Yakacık Mahallesi istikametinde ilerlenerek sol istikamette Sedefçiler Sokağa girilir ve biraz ilerlenerek sol konumda bulunan Buket Sokağa dönülür ve biraz ilerde il sağ konumda yer alan Bulut Sokağa girilir. Bu sokak üzerinde sağ konumda değerleme konusu taşınmazın bulunduğu Şenlikköy Sitesi girişine ulaşılır. Bölgenin teknik altyapısı tamamlanmıştır. Kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır. Ulaşım dolmuş, otobüs ile sağlanmaktadır. Cephe olduğu yol asfalt olup, araç ve yaya trafiği bakımından düşük yoğunluktadır. Bölge, kentin eski yerleşim alanlarından olup, genellikle konut kullanımlı yapıların yoğun olduğu bir bölgedir. Bölgede yapılaşma süreci tamamlanmış olup, doluluk oranı yüksek seviyededir. Taşınmazın çevresinde 3­4 katlı konut kullanımlı binalar yer almaktadır. Ticari potansiyel taşınmaza yakın mesafedeki caddeler üzerinde yer alan orta ve küçük işletmeler şeklinde yapılanmıştır. Her türlü altyapı hizmeti belediye tarafından karşılanmaktadır. Sosyal donatı alanları yeterli seviyededir. Bölgeden kentin diğer bölgelerine ulaşım toplu taşıma araçlarıyla düzenli ve sürekli olarak sağlanmaktadır.

Özellikler: 82 numaralı bağımsız bölüm numaralı dükkan nitelikli taşınmazın ana yapının (C blokun) zemin katında, zemin kattan olan bina girişine göre sol tarafta köşe konumda yer almaktadır ve site bahçesine cephelidir. Mimari projesine göre 47 m² kullanım alanlı ve tek bölümden oluşmaktadır. Taşınmazın iç mekan özellikleri “Onaylı mimari projesine göre ve yerinde yapılan incelemede, yaklaşık 6 metre cephesi, yaklaşık 8 metre derinliği ve yaklaşık 4,5 metre yüksekliği bulunmakta olup tek bölümden ibaret dükkan mahalli yaklaşık 47 m2 brüt kullanım alanından oluşmaktadır. Taşınmazın mimari projesi ile konum ve alan olarak uyumlu olduğu görülmüştür. Dükkanda zeminler halıfleks kaplı, duvarları ve tavanı plastik boyalıdır. Dükkan giriş kapısı ve vitrini demir doğramadır. Dükkanda ısıtma elektrikli ocak ile sağlanmaktadır.” Şeklindedir.

Ana gayrimenkul 19768,00 m² yüz ölçümlü arsa üzerine, onaylı mimari projesine göre: 19.768 m² inşaat alanlı, ayrık nizam tarzında, betonarme (3­B) yapı türünde inşa edilmiş 7 adet (A, B, C, D, E, F ve G bloklar) bloktan oluşan Şenlik Köy sitesi bulunmaktadır. Taşınmazı bulunduğu C blok mimari projesine göre; zemin+ 15 normal katlıdır. Binanın Zemin katında; kömür deposu, kazan dairesi, elektrik tablo odası, çarşıya ait kazan dairesi, 82-­83-­84­-85­-86-­87-­88-­89 bağımsız bölüm numaralı dükkanlar, 1. Normal katında; 90­-91-­92-­93 bağımsız bölüm numaralı dükkanlar, 2. Normal katında; 94-­95-­96­-97 bağımsız bölüm numaralı dükkanlar ile 1­2­3 bağımsız bölüm numaralı meskenler, 3. Normal katı ile 15. normal katlarında 6’şar mesken olmak üzere toplam 97 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi zemin katta, güney yönünde Bulut Sokak cephesinden sağlanmaktadır.

Not: 16/09/1991 ­tarihli Yapı Ruhsatı bulunmaktadır.