0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Ankara Keçiören Atapark Mahallesi'nde 155 m2 Depolu Dükkan

Bankadan 155m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
17148
Metre Kare:
155m2
Ada:
31709
Parsel:
4
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
9
Isıtma Sistemi:
Kombili
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
3
İskan Tarihi:
24/12/2012
Ruhsat Tarihi:
04/03/2008
Bağımsız Bölüm:
18
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
-1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Atapark Mahallesi, Elmalık caddesi, no :12 A-B KEÇİÖREN / ANKARA

Uzman Görüşü

"Elmalı Caddesi üzerinde, Aşık Veysel Caddesi üzerinden geçen toplu taşıma araçları ile ulaşımı rahat, Filistin Parkı'na yakın konumda, iskanlı olması, 155 m2 alana sahip olup 2. bodrum kat 38 m2, 1. bodrum kat 117 m2 alana sahip DÜKKAN" olması sebebiyle avantajlıdır.

Açıklama

Özellikler: 18 bağımsız bölüm nolu depolu dükkân nitelikli taşınmaz ana yapının bodrum katında, bina girişine göre sol orta cephede konumludur. Taşınmaz onaylı mimari projeye göre 155 m2 alana sahip olup 2. bodrum kat 38 m2, 1. bodrum kat 117 m2 alana sahiptir. Taşınmazın tapu vasfı depolu dükkandır.

Taşınmazın bulunduğu bina III/B yapı sınıfında, ayrık nizamda 3 bodrum + zemin kat + 3 normal kat olarak inşa edilmiştir. Ana yapının girişi 1275. Sokak cephe hattına göre zemin kat seviyesinden, ön (kuzey) cepheden sağlanmaktadır. Binanın 3. bodrum katında, sığınak, su deposu, 2. bodrum katında, otopark, 18 nolu dükkan deposu, 1. bodrum katında, 1 adet mesken, 2 adet depolu dükkan, zemin katında 4 adet mesken ve bina girişi, 1. kat ve 3.kat arasında her katta 4 adet mesken olmak üzere toplam 19 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binanın tüm cepheleri akrilik esaslı boyadır. Binanın ana giriş kapısı demir doğrama, iç zeminleri giriş ve sahanlıklarda mermer kaplama, merdiven korkulukları ise ahşap ve demir doğramadır. Taşınmazın bulunduğu binada 1 adet asansör bulunmaktadır.

Ulaşım: Ankara İli, Keçiören İlçesi, Atapark Mahallesi, 31709 Ada 4 Parsel, 1.042,00 m2 arsa üzerine konumlanmış olan binanın, bodrum katında yer alan 18 bağımsız bölüm numaralı depolu dükkandır. Atapark Mahallesi, Elmalık Caddesi, No: 12A­B Keçiören /Ankara adresine ulaşmak için Atapark Mahallesi ana arterlerinden olan Aşık Veysel Caddesi kullanılmaktadır. Taşınmaza ulaşmak için Aşık Veysel Caddesi üzerinde güneybatı istikametinde ilerlerken caddenin solda kesiştiği Elmalı Caddesi dönülür. Elmalı Caddesi üzerinde yaklaşık 250m ilerlenir ve sağda taşınmazın yer aldığı 12 nolu binaya ulaşılır. Değerleme konusu taşınmaz zemin ve normal katlarda konut kullanımının yoğun olduğu, orta gelir grubunda yer alan yatırımcıların tercih ettiği bir bölgede yer almaktadır. Taşınmaza Aşık Veysel Caddesi üzerinden geçen toplu taşıma araçları ile ulaşım mümkündür. Taşınmazın altyapı olanaklarından istifadesi tamdır. Yakın çevresinde aşık Veysel Ortaokulu ve Filistin Parkı yer almaktadır.

Not: 04/03/2008 tarihli yapı ruhsatı ve 24/12/2012 tarihli iskan belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.