1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Ankara Kazan Sarıayak Mahallesi'nde 6029 m2 Tarla

Bankadan 6029m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17182
Metre Kare 6029m2
Ada 145
Parsel 33
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Sarıayak Mah.Gölcük Mevkii 145 Ada 33 Parsel Kahramankazan/Ankara

Açıklama

Özellikler: 145 ada 33 parselde yer alan taşınmaz tarla vasıflı olup 6029,86 m2 alanlıdır. Parsel üçgene yakın formdadır. Kuzeydoğudan güneybatıya inen eğimli arazide yer almaktadır. Taşınmazın sınırları işaretli olmayıp bölgesel olarak tespit edilmiştir. Kuzeyde toprak haldeki kadastro yoluna cephelidir. Taşınmazın üzerinde elektrik hattı, su kaynağı bulunmamaktadır. Kahramankazan İlçe Tarım Md. görevlileri ile yapılan görüşmede. parselin kuru tarım nitelikli olduğu sözlü olarak öğrenilmiştir. Parsel üzerinde herhangi bir yapı bulunmamaktadır.

Ulaşım: Sarıayak Mah.Gölcük Mevkii 145 Ada 33 Parsel Kahramankazan/Ankara adresinde konumludur. Köy Merkezine 870 m ve Ankara Bolu yoluna 5,8 km mesafede yer almaktadır. Taşınmaz, Sarıayak Mahallesi, Gölcük mevkii, 145 ada 33 parsel no.lu tarla, Kahramankazan/Ankara adresinde yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölge. Ankara il merkezinin kuzeybatısında, Kahramankazan merkeze 7 km mesafede yer almaktadır. İlçe merkezinden Sarıayak köy yoluna girilir ve köy merkezinden güneybatıya devam eden kadastro yolu ile ulaşım sağlanır. Taşınmaz, Sarıayak Mahallesinin 1 km güneybatısında yer almaktadır. Bölge, tarım arazilerinden ve köy merkezinde yer alan 1-2 katlı köy evlerinden oluşmaktadır. Yapılaşma köy merkezlerinden ibarettir. Köy yolları stabilize olup tarlalara ulaşım sağlayan kadastro yolları toprak haldedir. Taşınmazın bulunduğu bölgede arazi kıraç görünümlü olup su kaynağı bulunmamaktadır. Taşınmaz, en yakın yapılaşmaya yaklaşık 1 km mesafededir.

Not: Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanan 1/25.000 Ölçekli Nazım İmar Planı'nda görüldüğü üzere konu parsel, Orman/Ağaçlık Alanlar lejantli imarsiz bölgede kalmaktadır. "Taşınmaz ada/parsel bazında yer tespiti Kahramankazan Kadastro Md.nde mevcut kadastro paftasından ve TKGM CBS parsel sorgu üzerinden yapılmıştır. Parsel sınırları mahallinde belirsiz olup bölgesel olarak yer tespiti yapılmıştır. Proje/Ruhsat/Iskan Bilgi girişi yapılmamıştır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.