1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Ankara Kahramankazan Satıkadın Mahallesi'nde 335 m2 Asma Katlı Depolu Dükkan

Bankadan 335m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 16802
Metre Kare 335m2
Ada 220942
Parsel 3
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 10
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 4
İskan Tarihi 27/08/2013
Ruhsat Tarihi 21/02/2011
Bağımsız Bölüm 21
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Satıkadın Mahallesi, Mimar Sinan Cd. No:37/C(21) Kahramankazan/Ankara

Açıklama

Özellikler: Zemin kat 21 bağımsız bolüm nolu "Asma Katlı Depolu Dükkan'dır. Dükkan; bina girişine göre sağ arkada yer almakta olup güneydoğu-güneybatı cephelidir. Mimari projesinde zemin katı brüt 94m2 alanlı olup dükkan bölümünden, asma katu brüt 40m2 alanlı olup dükkan bölümünden oluşmaktadır. Konu taşınmazın zemin kat yüksekliği ise 3,10 metre, asma kat yüksekliği 2,45 metre, bodrum kat yüksekliği 2,75 metredir. Konu taşınmazın güneybatıdan Mimar Sinan Caddesine 7,40 metre, güneydoğudan İmar yoluna 14,95 metre cephesi bulunmaktadır. Brüt toplam 335m2 kulanım alanlıdır. Taşınmazın bodrum katı brüt 201m2 alanlı olup 2 depo bölümünden, zemin kayı brüt 94 m2 alanlı olup dükkan bölümünden, asma katı brüt 40 m2 alanlı olup dükkan bölümünden oluşmaktadır. Konu taşınmazın zemin kat yüksekliği ise 3,10 m asma kat yüksekliği 2,45 m bodrum kat yüksekliği 2,75 m dir. Taşınmaz güneybatıdan Mimar Sinan caddesine 7,40 m güneydoğudan imar yoluna 14,95 metre cephesi bulunmaktadır.

Ana taşınmaz arsa ve üzerinde yer alan betonarme binadan ibarettir. Arsa: 1.223,00 m2 alanlı olup, geometrik olarak yamuk formda, topografik olarak düz bir yapıdadır. Güneybatıdan Mimar Sinan Caddesine cephesi bulunmaktadır. Bina: Parsel Üzerinde bodrum+zemin+asma+4 normal kattan oluşan betonarme bina yer almaktadır. Mimar Sinan Caddesinden binaya bakıldığında bina girişi sol yan cephede bulunmakta olup ana yapının kuzeybatı cephesinden ve zemin kattan sağlanmaktadır . Ana taşınmazın bodrum katında; sığınak, su deposu, kapıcı dairesi, ısı merkezi, 21, 22 bölüm nolu dükkanlara ait depolar, zemin katında 17, 18 bölüm nolu dubleks meskenler, 19, 20 bb nolu asma katı dükkanlar, 21 bb nolu asma katlı depolu dükkan, bina girişi, 1. katında 1, 2, 3, 4 bb nolu meskenler, 2. katında 5, 6, 7, 8 bb nolu meskenler, 3. katında; 9, 10, 11, 12 bb nolu meskenler, 4. katında; 13, 14, 15, 16 bb nolu meskenler olmak özere ana taşınmazda toplam 21 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Taşınmaz zemin kat 21 bb nolu asma katlı depolu dükkandır. Binanın dış cephesi, akrilik dış cephe boyası, giriş kapısı alüminyum, rüzgarlık kapısı ahşap doğramadır.

Ulaşım: Satıkadın Mahallesi, Mimar Sinan Caddesi, No:37/C(21) Kahramankazan/Ankara adresindedir. Adresin açık tarifi ise; Fevzi Çakmak Caddesi ile Mimar Sinan Caddesi kesişiminden kuzeybatı İstikametine Mimar Sinan Caddesine girilir. Bu cadde üzerinde yaklaşık 210 metre ilerledikten sonra kuzeydoğu yönünde taşınmazın bulunduğu ana taşınmaza ulaşılır. Taşınmazın yakınındaki Ankara Bulvarı ve Fevzi Çakmak Caddesi ana arter niteliğinde olup ulaşım bu aks üzerinden sağlanmaktadır. Gayrimenkulün yakın çevresinde benzer tarzda inşa edilmiş (zemin+4 katlı) betonarme binalar yer almaktadır. Altyapı ve belediye hizmetlerinden istifadesi tamdır. Bölge itibariyle gelişimini tamamlamamış bir bölge olup taşınmazların cepheli bulunduğu Mimar Sinan Caddesi üzerinde ticari hareketlilik, yaya trafiği ve araç trafiği düşük seviyededir. Caddenin güneybatısına merkez yönüne ilerledikçe ticari hareketlilik artmakta olup taşınmazın bulunduğu kısımda ise yok denecek kadar azdır. 

Not: 21/02/2011 tarihli yapı ruhsatı ve 27/08/2013 tarihli iskan belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.