COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Etimesgut Süvari Mahallesinde 84 m2 Dükkan

Bankadan 84m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11754
Metre Kare 84m2
Ada 45241
Parsel 5
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 5
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 3
Bağımsız Bölüm 13
Bulunduğu Kat -1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Süvari Mah. 1736. Sok. NO:8/A Etimesgut/Ankara

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir süresinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Teklif vermeyi düşündüğünüz bu gayrimenkulün tapu devir işlemleri için net bir tarih verilememektedir. Kredi kullanacak olan üyelerimiz kredi ön onay aldıktan sonra kredi kullanıma başlatılmamasına önemle rica ederiz. 

Açıklama

Ulaşım: Gayrimenkule ulaşım için Etimesgut İlçe merkezinden Hikmet Özer Caddesinden güney istikametinde ilerlerken Halk Ekmek Fabrikasına gelindiğinde sağa Mehmet Akif Ersoy Caddesine, 500 m ileriden sağa 1765. Caddeye dönülür. 1765. Cadde üzerinde dönüldükten sonra 1739 Sokak geçilir. 1739 Sokak üzerinde 60 m kadar ilerledikten sonra sağ tarafta yer alan 1736 Sokağa dönülür. Değerleme konu taşınmaz 1736 Sokak üzerinde 100 m ilerledikten sağ tarafta 1740 Sokak ile kesişimde yer almaktadır. Bölgede orta gelir grubuna hitap eden, konut amaçlı kullanımın yaygın olduğu 3-4 katlı ve çok katlı, ayrık nizamda, 0-10 yıllık bina yaşına sahip yapılaşmalar bulunmaktadır. Özellikle bölgede Mehmet Akif Ersoy Caddesi ve Ahi Mesut Bulvarı ticari fonksiyonlar açısından önemli bir aks haline gelmiştir. Yakın çevresinde Hz Ömer Camii, İMKB Etimesgut Süvari Ortaokulu bulunmaktadır. Bölge her türlü alt yapı hizmetlerinden yararlanır durumda olup ulaşım özellikle toplu taşıma araçları ile sağlanmaktadır.

Özellikler:  Bodrum kat (13) bağımsız bölüm nolu taşınmaz kat irtifakına esas mimari projesine göre ve hali hazırda zemin kat seviyesinden güney cepheden giriş alan binada bina girişine göre bodrum kat sol arka cephede yer almaktadır. Taşınmaz batı ve kuzey yönüne cephelidir. Onaylı projesine göre ve hali hazırda wc ve dükkan hacminden oluşmakta olup 84 m2 kapalı brüt alana sahiptir. Hali hazırda dükkan hacmi içerisinde 1 adet mutfak ve 1 ofis hacmi oluşturulmuştur. Bu durum brüt alanda herhangi bir değişime sebep olmamıştır. Zeminler tüm hacimlerde seramik kaplıdır. Duvarlar ıslak hacimlerde fayans kaplı, geri kalan diğer hacimlerde saten boyalıdır. Tavanları tüm hacimlerde kartonpiyer+tavan boyalıdır. Mutfakta ahşap balon kapaklı mutfak dolabı mermer malzemeden üretilmiş mutfak tezgahı yer almaktadır. Wc hacminde tuvalet taşı ve lavabo yer almaktadır. İç kapılar panel kapı, giriş kapısı alüminyum doğrama kapı ve pencereler alüminyum doğramadır. Konu taşınmazın ısınma sistemi bireysel sisten doğal gaz kombi olup. hali hazırda kombi ve radyatörleri takılıdır.

663,00 m2 alana sahip 45241 ada 5 parsel üzerinde konu taşınmazın dahilinde yer alan bina ayrık nizamda, betonarme-karkas yapı cinsinde, 1 bodrum kat + zemin kat + 3 normal kat olarak inşa edilmiş toplam 5 kattan oluşmaktadır. Vaziyet planında bina girişi belirtilmiş olup 0603/2012 onay tarihli mimari projesinde yer alan vaziyet planı üzerinde işaret ile gösterilmiştir. Bina girişi mimari projesine göre ve mahallinde zemin kat seviyesinden güney cepheden sağlanmaktadır. 0603/2012 onay tarihli mimari projesine göre bina , 1.bodrum katında yan kapalı otopark, su sayaç yeri, elektrik odası, su deposu, binaya ait depo, 13 numaralı dükkan, zenin katta bina girişi, 3 adet konut, 1 kat ile 3.kat arası her katta 3 adet konut yer almaktadır. Binada toplam 13 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina dış cephesi akrilik dış cephe boyalıdır. Bina giriş kapısı alüminyum kapıdır. Bina giriş kapısı kapalı olduğundan bina iç mahal yapısı incelenememiştir. Binada asansör bulunmamaktadır. İncelemeye konu taşınmazlarda göz ile yapılan incelemede herhangi bir hasara rastlanmamıştır.