COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Etimesgut Oğuzlar Mahallesi'nde 35 m2 Dükkan

Bankadan 35m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 12258
Metre Kare 35m2
Ada 18264
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 8
Isıtma Sistemi Merkezi
Kat Sayısı 4
Bağımsız Bölüm 8
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Oğuzlar Mh, 1602.SK, Hukukçular Plaza No:1/8 Etimesgut/Ankara

Açıklama

Özellikler: 8 b.bölüm nolu “Dükkan” nitelikli taşınmaz, ana yapının zemin katında, bina girişine göre sağ ön cephede konumludur. Onaylı mimari projesine göre 35 m² dükkan hacminden oluşmakta ve 1602. Caddeye ~5 metre vitrini bulunmaktadır. Dükkan hacminde, zeminler seramik kaplı, duvarları duvar kağıdı kaplı olup, tavan yüksekliği ~3.30 metredir. Dış cepheye bakan camekanları cam bölmeli alüminyum doğramadır. Elektrik, su ve haberleşme tesisatları mevcut ve kullanılır durumdaki gayrimenkulün ısıtılması doğal gaz yakıtlı kombili kalorifer tesisatı ile sağlanmaktadır. 
Konu taşınmazın bulunduğu bina ayrık nizamda, 2 bodrum + zemin + 4 normal kat 
olarak proje ve inşa edilmiştir. Bina toplam 88 adet bağımsız bölümden meydana gelmektedir. Binanın, tüm cepheleri cam kaplamadır. Girişi, 1602. Cadde cephe hattına göre zemin kat seviyesinden ve ön(batı) cepheden sağlanmaktadır. Binanın giriş kapısı cam bölmeli alüminyum doğrama, iç zeminleri giriş ve sahanlıklarda mermer kaplama, merdiven korkulukları ise demir doğramadır. Bina 8 yaşındadır.
Ulaşım: Taşınmaza ulaşım için; bölgenin ana arterlerinden olan Prof. Dr. Necmettin Erbakan Caddesi üzerinde Ayyıldız Mahallesi istikametinden Atakent 
Mahallesi istikametine ilerlerken, Prof. Dr. Necmettin Erbakan Caddesi ile 1589. Sokak kesişiminden sağa 1589. Sokağa dönülür. Sokak üzerinde doğu yönde yaklaşık 150 metre ilerledikten sonra değerlemeye konu taşınmazın bulunduğu bina sağ tarafta yer almaktadır. Orta gelir grubunun talep gösterdiği bölgede; site içerisinde çok katlı yapılar, boş parseller ve Ankara Batı Adliyesi, Şehit Polis Mehmet Zengin Cami ve Elvanköy İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi gibi kamusal kullanımlar bulunmaktadır. Planlı yapılaşmaya sahip bölgenin altyapısı tamamlanmıştır. Toplu taşıma araçları ile ulaşımı rahattır.
Not: 30/06/2011 tarihli Etimesgut Belediyesi’nde incelenmiş olan Yapı Kullanma İzin Belgesi mevcuttur.