COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Etimesgut Elvan Mahallesinde 58m2 Dükkan

Bankadan 58m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 11742
Metre Kare 58m2
Ada 45389
Parsel 2
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 12
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 3
Bağımsız Bölüm 10
Bulunduğu Kat -2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Elvan Mah. 1955 Sok. Fahribey Apt. No: 109/2A Etimesgut/Ankara

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir süresinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Teklif vermeyi düşündüğünüz bu gayrimenkulün tapu devir işlemleri için net bir tarih verilememektedir. Kredi kullanacak olan üyelerimiz kredi ön onay aldıktan sonra kredi kullanıma başlatılmamasına önemle rica ederiz. 

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaza, İstasyon Caddesi üzerinde Etimesgut Belediye kavşagından itibaren batı yönünde ilerlenilip Eryaman YHT garına gelmeden önceki trafik ışıklı kavşaktan sola Ahi Elvan Caddesi'ne sapılıp güney yönünde ilerlenilip Şükrü Kale Parkı bitiminden sağa 1544.Cadde'ye sapılıp ilk sola dönülerek ulaşılan 1955. Sokak vasıtası ile ulaşılmaktadır. Ana taşınmaz 1544.Cadde ile 1955.Sokak kesişiminde, köşe parselde konumludur. Taşınmaz Şükrü Kale Parkı'na, Etimesgut Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu'na, Ahi Elvan Caddesi'ne yürüme mesafesindedir. Taşınmaz, 1955. Sokak cepheli olup 1544. Cadde'ye cephesi bulunmaktadır ve cadde ile sokak arasındaki kot farkından dolayı caddeden görünürlüğü oldukça azdır. 1544. Cadde ve Ahi Elvan Caddeleri üzerinde ticari hareketliliğin orta seviyede olduğu ancak taşınmazın yer aldığı sokak üzerinde ticari hareketliliğin olmadığı görülmüştür.
Özellikler: Taşınmazın, inceleme işlemi dışarıdan yapıldığından dolayı iç mekan özellikleri hesaplanamamıştır.
Dükkanın yer aldığı bina inşaatı: 522.00m2 yüzölçümlü arsa üzerinde, betonarme yapı strüktüründe, ayrık nizam tarzda inşa edilmiştir. Bina 1544.Cadde ile 1955.Sokak kesişiminde, köşe parselde yer almakta olup girişi 1544.Cadde cephesinden sağlanmaktadır. Bina 2 bodrum + zemin + 3 normal katlı olmak üzere toplam 6 kattan oluşmaktadır. Bina girişi zemin kattan, 1544.Cadde'den binaya bakıldığında ön cepheden sağlanmakta olup bina giriş kapısı camekanlı alüminyum doğrama kapıdır. Binanın tüm cepheleri akrilik esaslı boyalı olup mantolamalıdır.
Gayrimenkul, Etimesgut ilçesi, 45398 ada 2 parsel üzerinde yer almakta olan binada 2.bodrum katta, bina girişine göre sol tarafta, 1544.Cadde'den binaya bakıldığında sol tarafta, 1955.Sokak'tan binaya bakıldığında ön tarafta yer alan, doğu yönlü, 10 bağımsız bölüm nolu dükkandır. Projesinde 58m2 brüt alanlı taşınmaz tek hacim dükkan alanı ile arka sağ köşesinde yer alan wc hacminden oluşmaktadır. Dükkan 7.81m genişliğinde demir doğrama arası vitrini ile 1955.Sokaga cephelidir.
Taşınmaz, konumu itibarı ile her türlü kamu hizmetinden istifadesi tam olan bölgededir.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.