COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Etimesgut Atakent Mahallesindeki 47 m2 Dükkan

Bankadan 51m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 12564
Metre Kare 51m2
Ada 45666
Parsel 15
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 6
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 3
Bağımsız Bölüm 16
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Ankara İli, Etimesgut İlçesi, Atakent Mahallesi (Tapuda : Topçu Mahallesi) , 1469. Sokak No: 1B

Açıklama

"Etimesgut Elvankent Aile Sağlığı Merkezi , Elvankent Aile Yaşam Merkezi, Ağa Ceylan İlkokulu ,Şehit Çetin Ertaş parkı yakın konumlu, 47 m2 DÜKKAN"
Özellik: 16 
bağımsız bölüm nolu dükkan binanın zemin katında konumlu olup bina girişine göre sol ön köşe konumda yer almaktadır. Onaylı mimari projesine göre 51 m2 brüt kullanım alanlı dükkan hacminin 8 metre vitrin uzunluğu ve 1 adet wc alanı mevcuttur. Taşınmazın iç mekan özellikleri görülememiştir ve projesi ile uyumlu olduğu varsayılmıştır.
Ulaşım:
Etimesgut ilçesi ana arterlerinden olan İstasyon Caddesi üzerinde doğu yönünde ilerlerken bu caddeyi sağ tarafta kesen 1469. Sokak yönüne doğru girilir. 16 bağımsız bölüm nolu dükkan ise 1474 cadde üzeride 6/A dış kapı numarasıyla ana taşınmazın zemin katında ve bina girişine göre sol ön köşe konumda yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölge ticari faaliyetlerin orta yoğunlukta sürdürüldüğü, üretim ve satış faaliyetlerinin bulunduğu, bölgede sağlık ocağı olmasından dolayı konu olan dükkana benzer nitelikte ve yakın konumda olan dükkanların Eczane olarak faaliyet gösterdiği genel olarak konut kullanımlı yapıların ağırlıkta olduğu ticari faaliyetlerin ana caddeler üzerinde yer alan binaların alt katlarında ki dükkanlardan yürütüldüğü, araç ve yaya trafiğinin orta seviyede olduğu bir bölgedir. Bölgede yapılaşma süreci büyük oranda tamamlanmış olup, doluluk oranı yüksek seviyededir. Her türlü altyapı hizmeti belediye tarafından karşılanmaktadır. Sosyal donatı alanları yeterli seviyededir. Bölgeden kentin diğer bölgelerine ulaşımı toplu taşıma araçlarıyla sağlanmaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde; Elvan Mevlana Camii , Etimesgut Elvankent Aile Sağlığı Merkezi , Elvankent Aile Yaşam Merkezi, Ağa Ceylan İlkokulu ,Şehit Çetin Ertaş parkı vb. sosyal donatılar yeterli seviyede bulunmaktadır.
Not: 26/09/2013 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.