COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Etimesgut Atakent Mahallesi'nde 47 m2 Dükkan

Bankadan 47m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 12563
Metre Kare 47m2
Ada 45666
Parsel 15
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 6
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 3
Bağımsız Bölüm 13
Bulunduğu Kat -1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

ATAKENT MAHALLESİ. 1474. SOKAK NO:1/B ETİMESGUT /ANKARA

Açıklama

Etimesgut Elvankent Aile Sağlığı Merkezi , Elvankent Aile Yaşam Merkezi, Ağa Ceylan İlkokulu ,Şehit Çetin Ertaş parkı yakın konumlu, 47 m2 DÜKKAN
Özellikler: 13 bağımsız bölüm numaralı gayrimenkul zemin kattan olan ana bina girişine göre 1. Bodrum Katta konumlu olup kuzey yönüne doğru cephelidir. Onaylı mimari projesine göre brüt 47 m2 kullanım alanlı ofisin 8 metre vitrin uzunluğu ve 1 adet wc alanı mevcuttur. Taşınmazın iç mahal özelliklerinin : wc zemin ve duvarları ile dükkan zemini seramik kaplama , dükkan duvarları sıva üzeri plastik boyalı , tavanları xps kaplamadır. Dükkan doğal gaz kombi ile ısıtılmak üzere tesisatlandırıldığı bilgisi edinilmiştir. 
Ana gayrimenkul 652,00 m² yüz ölçümlü arsa üzerine, onaylı mimari projesine göre: blok nizam tarzında, betonarme (3­ 
B) yapı türünde inşa edilen yapı, 4. Derece deprem bölgesinde olup, binada gözle görülen bir hasar tespit edilememiştir. Mimari projesine göre; 2 bodrum + zemin+ 3 normal kat + çatı arası kat olmak üzere 6 kat olarak inşaa edilmiştir.  Ana taşınmazın dış cephesi mantolama üzeri dış cephe boyalı dış kapısı alüminyum doğramadır. Binanın giriş kapısı zemin kat seviyesinden ve güneybatı cepheden sağlanmaktadır.
Ulaşım: Ankara İli, Etimesgut İlçesi, Atakent Mahallesi (Tapuda : Topçu Mahallesi) , 1469. Sokak üzerinde yer 
almaktadır. Ulaşım; Etimesgut ilçesi ana arterlerinden olan İstasyon Caddesi üzerinde doğu yönünde ilerlerken bu caddeyi sağ tarafta kesen 1469. Sokak yönüne doğru girilir. Değerleme konusu 13 bağımsız bölüm no.lu dükkan bu caddenin 1474. Sokak ile kesiştiği noktada sol tarafımızda kalan ana taşınmazın 1. Bodrum katında yer almakta olup bina girişine göre arka orta tarafta yer almaktadır.