COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Etimesgut 30 Ağustos Mahallesinde 63 m2 Dükkan

Bankadan 63m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11743
Metre Kare 63m2
Ada 45531
Parsel 5
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 12
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 3
Bağımsız Bölüm 12
Bulunduğu Kat -2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

30 Ağustos Mah. 2105 Sok. Çevik Apt. No:38/A Etimesgut/Ankara

Açıklama

Özellikler: 12 bb nolu dükkan, binanın 2. bodrum katında ve bina girişine göre ön cephede konumlanmaktadır. Taşınmaz yaklaşık brüt 63 m2 kullanım alanına sahiptir. Taşınmaz dükkan alanı ve WC hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın içerisine girilmemiş ancak dışarıdan dükkan alanı hacminin zemininin seramik kaplı olduğu, duvarlan ve tavanının ise plastik boyalı olduğu tespit edilmiştir. Giriş kapısı ve dükkan ön cephe doğramaları camlı demir doğramadır. 
Taşınmazın yer aldığı bina; 3 bodrum, zemin, 3 normal ve çatı arası katı olmak üzere toplam 8 katlıdır. Binanın 3. bodrum katında; su deposu, hidrofor, sığınak, elektrik odası, otopark, 2. Bodrum katında; 1 adet dükkan ve 1 adet daire, diğer katların her birinde ise ikişer adet daire bulunmaktadır. 3. normal kattaki daireler çatı katı ile dublekstir. Binada toplam 13 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Taşınmazın konumlandığı binanın ana girişi 2. Bodrum kat seviyesindedir. Merdiven basamakları ve sahanlıklar seramik kaplı, merdiven korkulukları demir korkuluktur. Binanın dış cephesinin bir kısmı dekoratif amaçlı cam mozaik kaplama geri kalan kısımları mantolama üzeri diş cephe boyalıdır.
Ulaşım: Taşınmaz erinde 38/A olarak numaralandırıldığı tespit edilmiştir. Taşınmazın konumlandığı bina 2105. Caddeye cephelidir. Taşınmazın yakın çevresinde genelde zemin katlan iş yeri veya konut, normal katları ise konut olarak kullanılan 3-5 katlı betonarme binalar bulunmaktadır. Taşınmaza ulaşım imkanları iyidir. Hikmet ezer Caddesi yakın konumdadır. Bölge, Etimesgut Belediyesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Taşınmaz Şehitler Caddesi'ne 50 m, Hikmet Özer Caddesi'ne 250 m, Kızılay'a 21 km uzaklıktadır.