COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Etimesgut 30 Ağustos Mahallesinde 43 m2 Dükkan

Bankadan 43m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11701
Metre Kare 43m2
Ada 45530
Parsel 10
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 12
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 3
Bağımsız Bölüm 9
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 3

Adres

30 Ağustos Mah. 2108 Sok. Güllü Apt. No: 13/A Etimesgut/Ankara

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir süresinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Teklif vermeyi düşündüğünüz bu gayrimenkulün tapu devir işlemleri için net bir tarih verilememektedir. Kredi kullanacak olan üyelerimiz kredi ön onay aldıktan sonra kredi kullanıma başlatılmamasına önemle rica ederiz. 

Açıklama

Özellikler: 9 bb nolu dükkan. zemin katında. bina girişine göre sol ön köşededir. Projesine göre. brüt 43 m2 alanlı olup wc ile bölmesiz dükkan hacimlerinden oluşmaktadır. 2108. Sokak üzerinden düz girişlidir ve sokağa 8 m cephelidir.  Zeminler seramik kaplamadır. Duvarlar, wc bölümünde fayans. bölümünde alçı sıva üzeri boyalıdır. Cephesi demir camekandır. Boş olan dükkan kısmen bakımsız durumdadır. 
Ana taşınmaz arsa ve üzerinde yer alan bodrum+zemin+3 normal katlı betonarme binadan ibarettir. Arsa bölümü, 454 m2 alanlı olup; geometrik olarak dikdörtgen şeklinde, kot olarak yol seviyesi ile aynı seviyede, topoğrafik olarak güneye doğru inen hafif eğimli bir yapıdadır. Bina parsel üzerine blok nizamda, betonarme yapı türünde, bodrum+zemin+3 normal katlı olarak yaklaşık 2007 yılında inşa edilmiştir. Bina dış cephesi sıva üzeri boyalıdır. Binada doğal gaz tesisatı bulunmaktadır. Binanın girişi, zemin katından 2108. Sokak üzerinden güneybatı cepheden sağlanmaktadır.
Ulaşım: Etimesgut'un ana arterlerinden olan Şehit Hasan Öztürk Caddesi güneybatı yönde ilerlerken ışıklı kavşaktan sola 2084. Sokak'a 250 m sonra sağa 2082. Sokak'a girilir ve 300 m sonra solda 2108.Sokak üzerinde yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu sokak üzerinde ticari faaliyet bulunmamakta olup genellikle mesken kullanımlıdır. Ara sokak niteliğinde olup yaya ve araç trafiği yok denecek kadar düşük düzeydedir. Bölgenin teknik altyapısı ve kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır Ulaşım, yürüme mesafesinden geçen toplu taşıma araçlarıyla sağlanmaktadır.