1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!
1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Ankara Çubuk İbni Sina Caddesi'ne Cepheli Dükkan

Bankadan 86m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 18651
Metre Kare 86m2
Ada 685
Parsel 23
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı Tam
Bina Yaşı 4
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 3
Kullanım Durumu Boş
Bağımsız Bölüm 8
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yıldırım Beyazıt Mahallesi, İbni Sina Caddesi, Eymen Apartmanı, No:89/B, Çubuk/Ankara

Uzman Görüşü

Gayrimenkul, cadde cepheli, iskanlı, tabela değeri yüksek, içi bakımlı temiz dükkan olması sebebiyle avantajlıdır. 

Açıklama

CADDE CEPHELİ, 7.5 M VİTRİN CEPHELİ 86 M2 ZEMİN KAT DÜKKAN 

Özellikler: Zemin kat 8 nolu taşınmaz bina girişine göre solda, cadde üzerinden bakıldığında sağda yer almaktadır. Dükkan doğu yönüne cephelidir. Projesine göre işyeri, wc, mutfak nişi bölümlerinden oluşmakta olup brüt 86m2 kapalı alanlıdır. Dükkanın İbni Sina Caddesine yaklaşık 7.5m cephesi bulunmaktadır. İç mekanda zeminler seramik kaplı, duvarlar boyalıdır. Dükkan vitrini alüminyum doğrama camlı camekandır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.