1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Ankara Çubuk Beyyeri Caddesi'ne Cepheli 118 m2 İskanlı Dükkan

Bankadan 118m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17328
Metre Kare 118m2
Ada 190070
Parsel 12
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 7
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 4
Ruhsat Tarihi 01/12/2014
Bağımsız Bölüm 14
Bulunduğu Kat -1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Barbaros Mah. Beyyeri Cad. No:61/A Çubuk/Ankara

Açıklama

Özellikler: 14 bağımsız bölüm nolu Dükkan onaylı mimari uygulama projesine göre, 1. Bodrum katı brüt, 118 m2 kullanım alanına sahip dükkan ve wc bölümünden oluşmaktadır. Konu taşınmazın Beyyeri Caddesine bakan ön cephesi 11,85 m, derinliği 10.00 m'dir. 1. Bodrum katın yüksekliği 2,80 dir. Yerinde yapılan incelemelerde taşınmaza giriş, Beyyeri Caddesi üzerinden ve 1. Bodrum kat seviyesinden sağlanmaktadır. Söz konusu taşınmaz geometrik olarak kare şekline benzemektedir. Giriş kapısı ve ön cephelerinde tam görüş sağlayan alüminyum doğramalı camlar kullanılmıştır. Taşınmazın tapu vasfı dükkandır.

Dükkan kullanımlı dükkanın yer aldığı binanın inşasına 2014 yılında başlanmıştır. 905 m² yüz ölçümlü arsa üzerinde, ayrık nizamda, betonarme karkas yapı tarzında inşa edilmiştir. Taşınmazın yer aldığı bina bodrum kat dahil 7 katlıdır. Binada 14 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi, Kurbantepe Caddesine göre sağ yan cepheden ve Zemin kat seviyesinden sağlanmaktadır. Ana gayrimenkul onaylı mimari projesine göre, 2 Bodrum + Zemin + 4 normal kattan ibarettir. 2. Bodrum katta, sığınak ve binaya ait otopark, 1. Bodrum katında, binaya ait otopark ve 14 nolu dükkan, Zemin Katta, bina girişi, 13 nolu dükkan, Asma katta, 13 nolu dükkana ait asma katı, 1. kat dahil diğer tüm katlarda 3 er adet mesken olmak üzere binada toplam 14 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina giriş zemini, bina iç zemini mermer kaplıdır. Bina giriş kapısı alüminyum doğramadan yapılmıştır. Binanın dış cephe mantolaması yapılmamıştır. Doğalgaz tesisatı döşenmiş olup, binada aktif olarak doğalgaz kullanılmaktadır. Binada, açık, kapalı otopark alanı ve 1 adet asansör bulunmaktadır. 

Ulaşım: Ankara ili, Çubuk ilçesi, Barbaros Mahallesi, Beyyeri Caddesi, Demirok Apartmanı, No: 61, K: 1. Bodrum, D: A posta adresinde ve 40.240904891, 33.0210480839 koordinatlarında yer almaktadır. Barbaros Mahallesi, İlçe merkezine yakın mesafede olup, ilçe merkezinin batısında gelişmesi devam eden bir mahalledir. Çubuk Belediyesinin İmar Planı notlarına göre Uygulama İmar Planı içinde kalmaktadır. Taşınmaza ulaşım için bölgenin ana arterlerinden olan Kurbantepe Caddesi üzerinden Barbaros mahallesine doğru batı yönünde ilerlenir. Sağda bulunan Yıldırım Sokağını 125 m geçtikten sonra sağa Beyyeri Caddesine dönülür. Bu cadde de 30 m ilerledikten sonra taşınmazın bulunduğu bina cadde üzerinde sağ kolda yer akmaktadır. Taşınmazın ana arterlere yakınlığından dolayı toplu taşıma olanakları ile ulaşım rahat ve kolaydır. Taşınmazın yakın çevresinde genellikle 4-5 katlı binalar ve az da olsa yüksek katlı site tarzı binalar, yeşil alanlar ve okullar bulunmaktadır. Taşınmaz belediyenin sağladığı altyapı hizmetlerinden yararlanabilecek yer ve konumdadır. 

Not: 01/12/2014 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. Taşınmaz 2647 ada 19 parsel iken uygulama görmüş ve 190070 ada 12 parsel olmuştur.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.