COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Çankaya Tınaztepede 164 m2 Dükkan

Bankadan 164m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 11371
Metre Kare 164m2
Ada 5245
Parsel 9
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 18
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 5
Bağımsız Bölüm 13
Bulunduğu Kat -1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 3

Adres

Tınaztepe Mahallesi, Olgunlar Caddesi No: 43C, Çankaya / Ankara

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir süresinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Teklif vermeyi düşündüğünüz bu gayrimenkulün tapu devir işlemleri için net bir tarih verilememektedir. Kredi kullanacak olan üyelerimiz kredi ön onay aldıktan sonra kredi kullanıma başlatılmamasına önemle rica ederiz. 

Açıklama

Ulaşım: Bölgenin bilinen ana arterlerinden olan Libya Caddesi üzerinde Bülbülderesi Caddelerinin ayrımındaki ışıklı kavşak üzerinden güney istikamette Libya Caddesi üzerinde yaklaşık 210 m ilerledikten sonraki ışıklı kavşaktan sol kol köşe parsel üzerinde konumlu ana taşınmaza ulaşılır. Bölge genel olarak orta ve üst gelir grubuna hitap etmekte olup taşınmazın yakın çevresinde Kocatepe Camii, Mimar Kemal Anadolu Lisesi gibi sosyal ve kültürel donatı alanları bulunmaktadır. Taşınmazın konumlandığı Libya Caddesi üzerinde araç trafiği yoğun olup, genel olarak araçların transit geçiş için kullanıldığı bir cadde görünümündedir. Cadde tek yön uygulaması bulunmakta olup, güney istikamete trafik akmaktadır. Cadde üzerinde sağ tarafta yolun akışına göre uyumlu yöndeki binaların altında çok sayıda dükkan bulunmakta olup. bu dükkanların bir bölümü kiralık ya da satılık, diğer dükkanlar ise genellikle internet üzerinden iş yapan emlak ofisi ve araç kiralama şirketleri bulunmaktadır Taşınmazın bulunduğu nokta Libya caddesinin sonu, Tunalı Caddesinin başlangıcı olup Libya caddesi üzerinden sağlanmaktadır. Ana gayrimenkule giriş, binanın zemin katından Olgunlar Caddesi üzerinden sağlanmaktadır. Olgunlar caddesi tek yönlü araç trafiğine izin verilmekte olup, batı istikamette trafik akmaktadır. Libya Caddesi üzerinden geçen toplu taşıma araçları ve özel araçlarla ulaşım sağlanabilmektedir. 

Özellikler: Taşınmaz, 1. bodrum 13 nolu dükkan vasıflıdır. Bina girişine göre sol (batı) tarafta, önde yaklaşık 14,50 m genişliğinde üzeri eloksalli boyalı alüminyum doğrama arası camlı vitrini ve kapısı ile Libya Caddesi yönüne bakmaktadır. 1. bodrum katında bir adet dükkan alanı ve wc hacminden oluşmakta olup yaklaşık brüt 164 m2 kullanım alanına sahiptir. Dükkan içerisinde ihtiyaca göre bölmelere ayrılmış olup, 4 adet oda, 1 adet türk hamamı, kiler ve lobi alanları oluşturulmuştur. Taşınmazın içerisinde yerler seramik kaplama duvarları saten boyalıdır. Taşınmazda bina otopark alanına geçiş için bir adet kapı açılmıştır. Taşınmaz güzellik salonu olarak kullanılmaktadır. 
Ana taşınmaz Ankara ili. Çankaya ilçesi, Tınaztepe Mahallesinde 1 adet ayrık nizam binadan oluşmaktadır. Ana taşınmaz 2 bodrum + zemin + 5 normal kat + Çatı arası olmak üzere toplam 9 kattan oluşmaktadır. Ana taşınmaza giriş binanın güney cephesinden Olgunlar Caddesi tarafından zemin kat seviyesinden sağlanmaktadır. Binanın dış cephesi dış cephe boyası ile boyalıdır. Binada katlar arası geçiş 1 adet merdiven ve 1 adet asansör ile sağlanmaktadır. 

Not: 16.04.2001 tarihli yapı kullanım izin belgesi (iskan) bulunmaktadır.