1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!
1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Ankara Çankaya Metin Oktay Mahallesi'nde 110 m2 Dükkan

Bankadan 110m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 15288
Metre Kare 110m2
Ada 7720
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 32
Isıtma Sistemi Merkezi
Kat Sayısı 3
İskan Tarihi 11.08.1989
Ruhsat Tarihi 18.09.1987
Bağımsız Bölüm 13
Bulunduğu Kat -1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Metin Oktay Mah. Olur Cad. Güzel ve Uğurlu Apt. Sit. No:18A / ÇANKAYA / ANKARA

Uzman Görüşü

Toplu taşıma güzergahına yakın konumlu, Kütükçü Alibey Ortaokulu, Seyranbağları Osmanağa Camii civarında yer alan Brüt 111.00 m2 giriş kat daire; yapı kullanma izin belgesi olması ve kullanım alanının emsallere göre büyük olması avantajlarına sahiptir.

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz 1.Bodrum katta konumlu 13 bağımsız bölüm numaralı `Dükkan` nitelikli taşınmazdır. 1.Bodrum Kattan sağlanan bina girişine sol yan kısımda konumlu olup, güneybatı cephelidir. Onaylı Mimari projesi göre; Zemin Kat; 110 m2 kullanım alanlı olup, dükkan açık alanı kömürlük ve wc hacimlerinden oluşmaktadır. Mimari projesi üzerinde yer alan metrajlar esas alınmak üzere ve standart yapı kalitesinde olduğu varsayımı altında “Yasal ve Mevcut Durum Değeri” takdir edilmiştir. Taşınmazın konumlu olduğu Olur Sokağa yaklaşık 8 m. cephesi bulunmaktadır. Yaya trafiği yoğun, reklam/tabela avantajı çok düşüktür. %100 inşaat bitmişlik seviyesine sahiptir.

Ana gayrimenkul 714,00 m² yüz ölçümüne sahip 7720 ada 1 parsel üzerinde, ayrık nizamda, 3­A Yapı sınıfında ve betonarme karkas sistemde inşa edilmiştir. Ana Gayrimenkul 2 Bodrum + Zemin + 2 Normal Kattan oluşmaktadır. Ana Gayrimenkul 2.Bodrum Katta; Sığınak, bağımsız bölümlere ait kömürlükler, 12 nolu dükkana ait depo, 1 bağımsız bölüm numaralı mesken, 1.Bodrum Katta; Bina girişi 12 ve 13 bağımsız bölüm numaralı dükkanlar, 2 bağımsız bölüm numaralı mesken, Zemin Katta; 3,4,5 bağımsız bölüm numaralı meskenler, 1 ila 2. Normal katlarda her katta 3 daire olmak üzere toplam 11 adet mesken 2 adet dükkan nitelikli taşınmaz yer almaktadır. Ana gayrimenkul Bina girişi Olur Sokak üzerinden güneybatı cepheden 1.bodrum kat seviyesinden sağlanmaktadır. Bina giriş kapısı, camlı demir doğrama kapıdır. Bina dış cephesi çift renk dış cephe boyası boyalı olup, Bina giriş holü zeminler mermer, duvarlar plastik boya boyalıdır. Binada asansör bulunmamaktadır.

Ulaşım: Taşınmaz Metin Oktay Mahallesi, Olur Sokak, No: 18/B Çankaya / Ankara adresinde konumludur. Taşınmaza ulaşım; Bölgenin ana ulaşım akslarından biri olan Tekman Caddesi üzerinden kuzeybatı yönde ilerlenir ve Kütükçü Alibey Ortaokuluna gelindiğinde sağa Narman Sokağa dönüş yapılır. Narman Sokak üzerinde yaklaşık 100m ilerlenir ve sağa Olur Sokağa dönüş yapılır. Taşınmaz Olur Sokak üzerinde sol kolda konumludur. Çankaya İlçesi Ankara’nın eski yerleşim alanlarından olup, İlin batısında ve il merkezine kuş uçumu 3 km mesafede konumludur. Taşınmazın yakın çevresinde, taşınmaz ile benzer nitelikli 3­5 katlı apartmanlar, apartmanlar altında ticari işletlemeler yer almaktadır. Bölge alt/orta gelir grubu tarafından tercih edilen bir bölge olup, mülk değer artışı sabit, arz/talep sabit seviyededir. Bölgede büyük yatırım projeleri ve markalı konut projeleri yer almamaktadır. Bölgenin (yol, su, elektrik, doğalgaz, kanalizasyon) altyapısı tamamlanmış olup, kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır.

Not: 18.09.1987 Tarih ve 562 ruhsat numaralı Yeni Yapı ruhsatı ve 11.08.1989 Tarih ve 607/89 belge numaralı Yapı Kullanma izin belgesi bulunmaktadır. 

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.