1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Ankara Altındağ Siteköy Sanayi Sitesinde 505m2 Arazi

Bankadan 505m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 13640
Metre Kare 505m2
Ada 139
Parsel 2
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Ankara İli, Altındağ İlçesi, Kavaklı Mahallesi, Siteköy Sanayi Sitesi, 139 ada 2 parsel

Açıklama

Özellikler: Konu mülk Ankara İli, Altındağ İlçesi, Kavaklı Mahallesi, Siteköy Sanayi Sitesi 139 Ada 2 Parsel nolu Arsadır. Konu mülk 505 m2 parsel alanına sahiptir. Parselin zemini beton kaplamadır, ayrıca parsel üzerinde, 3.50m x 3.50m ölçülerinde duş+wc, 5m x 13.30m ölçülerinde 3 bölmeli üzeri açık duvar yer almaktadır, söz konusu yapıların ekonomik değeri yoktur. Parsel güneybatı cephede ~13.3m cephesi ile 12m genişliğindeki 2207 Sokağa, kuzeydoğu cephede ~13.3m cephesi ile 12m genişliğindeki 2208 Sokağa, diğer cephelerde ~38m cephesi ile komşu parsellere cephelidir. Bölgenin altyapı hizmetlerinden istifadesi tamdır. Söz konusu parselin yer aldığı Siteköy Sanayi Sitesidir. Parselin ön ve arka cephesi 13.30m, yan cepheleri 38.00m dir. 

Ulaşım: Ankara İli, Altındağ İlçesi, Kavaklı Mahallesi, Siteköy Sanayi Sitesi, 139 ada 2 parsel numaralı arsadır. Konu mülke ulaşım için, Yeşilkuşak Caddesi üzerinden doğu yönde devam edilir, Karapürçek-Kavaklı Çevre Yolu Köprüsü geçildikten sonra Kavaklı Mahallesi yolu takip edilerek doğu yönde yaklaşık 6.5km ilerlenerek ulaşılan Kavaklı Mahallesi Merkezinden Kavaklı İlkokulu ve Ortaokulu geçildikten yaklaşık 250m sonra gelen yol ayrımından sağa 2241 Caddeye dönülerek 1650m ilerlendiğinde konu taşınmazın içinde yer aldığı Siteköy Sanayi Sitesine ulaşılır. Konu taşınmazın yer aldığı Siteköy Sanayi Sitesi yapılaşma oranın ve doluluk oranının çok düşük olduğu bir sanayi sitesidir. Sitenin etrafı tarım arazileri ile çevrelenmiş olup bölgede yapılaşma oranı düşük seviyededir. Ulaşım imkanları kısıtlıdır. Bölgede genellikle alt ve orta gelir grubuna mensup kişiler ikamet etmektedir. Taşınmazın yer aldığı sanayi sitesi Kavaklı Mahalle merkezinin 2km doğusunda konumludur.

Not: Taşınmazın konumlu olduğu parsel ‘küçük sanayi sitesi’ sahasında kalmakta olup, bitişik nizam, yoldan çekme mesafesi 5m, Hmax:11m, 3 kat yapılaşma şartlarına haizdir. 18. madde uygulaması tamamlanmış net imar parselidir. Parselin mevcut imar durumuna göre yapılaşma müsaadesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.