0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Ankara Altındağ Karapürçek Mahallesi'nde 2+1 92 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 92m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
15150
Oda Sayısı:
2 + 1
Metre Kare:
92m2
Ada:
21747
Parsel:
2
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
4
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
4
Ruhsat Tarihi:
13/06/2017
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
-1
Bağımsız Bölüm:
2

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Karapürçek Mahallesi, 398 Sokak, No:5/2, Altındağ/ANKARA

Uzman Görüşü

İlk ve Orta dereceli eğitim kurumları ve sağlık ocağına yakın mesafede, toplu taşıma araçlarıyla ulaşımı rahat, asansör ve açık otoparklı binada, 2 oda  1 salon 92.00 m2 ekonomik daire; gelişmekte olan bölgede ve yeni binada yer alması avantajlarına sahiptir.

Açıklama

Özellikler: Bodrum kat 2 nolu bağımsız bölüm, zemin kat bina girişine göre sol arka tarafta, 398. Sokağa göre sol ön tarafta yer almaktadır. Konu taşınmaz mimari projesine göre; salon, 2 s.odası, mutfak, banyo, wc, antre ve 1 balkon bölümlerinden oluşmakta olup 92 m2 alanlıdır. Konu taşınmaz kat, kattaki konum bakımından projesi ile uyumludur. Taşınmaz güneydoğu cephelidir. Taşınmazın giriş kapısı çelik kapı olup pencerelerinin pvc doğrama olduğu görülmüştür. Bina girişi, kat hol zeminleri ve merdiven basamakları mermer, merdiven demir doğrama, duvarlar bina girişinde tavana kadar seramik kaplı, kat hollerinde 120 cm seramik üzeri boyalıdır. Asansörün mevcut olup, binanın dış cephesi mantolama üzeri dış cephe boyası ile boyalıdır.

 Ulaşım: Ankara ili, Altındağ ilçesi, Karapürçek Mahallesi 398. Sokak, No:5/2 adresinde bulunmaktadır. (UAVT: 2840535674) Açık tarifi; Yeşil kuşak Caddesi üzerinde kuzeybatı istikamette ilerlerken sağa 397.Caddeye dönülüp ilerlenir. Cadde üzerinde devam ederken sola 398. Sokağa sola dönülür. Konu taşınmazın bulunduğu parsel sol kol üzerinde yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu yakın çevrede, konu taşınmaza benzer özelliklerde 4­5 katlı binalar, az sayıda boş parseller ve yüksek katlı siteler yer almaktadır. Bölgede sosyal yaşamın gerektirdiği market benzeri ticari birimler ve sağlık ocağı, okul, çocuk parkı gibi ihtiyaçlar yakın mesafeden karşılanabilmektedir. Bölge orta düzey gelir grubuna sahip toplum kesimlerince konut amaçlı tercih edilmektedir. Toplu taşıma araçlarının güzergahı olan Yeşil kuşak Caddesi ve 397. Cadde üzerinden ulaşımı rahatlıkla sağlamaktadır. Bölgesel alt yapısı tamamlanmıştır.

 Not: 13.06.2017 tarih ve 310 sayılı yeni yapı ruhsatı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.