1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Ankara Altındağ Gültepe Mahallesi'nde (Çinçin Mahallesi'ne Yakın) 2+1 86 m2 İskanlı Daire

Bankadan 2 + 1 86m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16836
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 86m2
Ada 24083
Parsel 23
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 8
Kat Sayısı 3
İskan Tarihi 10.10.2014
Ruhsat Tarihi 26.08.2013
Bulunduğu Kat -2
Bağımsız Bölüm 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Gültepe Mahallesi (Tapuda Yenidoğan) 14/4 Sokak Güneş Apartmanı Giriş No: 17 Kat No: -2 Daire No: 1 6030 Altındağ/Ankara

Açıklama

Özellikler: Gayrimenkul, ana gayrimenkulün 2.bodrum katında, bina girişine göre sağ arka tarafta yer alan, iki cepheli (kuzey ve batı yönlü) dairedir. Gayrimenkul, mimari projesine göre yaklaşık 86 m2 kullanım alanına sahip olup, 2 oda, salon, mutfak, antre-koridor, wc, banyo bölümlerinden oluşmaktadır. 

Gayrimenkul, Gültepe mahallesi, 714/4 sok., güneş apt. No: 17/1 Altındağ/Ankara (uavt no: 2497049508) posta adresinde bulunmaktadır. Ana gayrimenkul 2 bodrum, zemin, 3 normal katlı olmak üzere toplam 6 kat, mimari projesine göre 20 mesken olmak üzere toplam 20 bağımsız bölümden oluşmaktadır. Binada asansör ve otopark alanı bulunmaktadır. Vaziyet planında bina girişi gösterilmemiş olup bina köşe kotlarından tespit edilmiştir, yerindekiyle uyumludur. Binanın girişi, 714/4 sokağa göre ön cephe zemin kat seviyesinden, doğu yönünden sağlanmaktadır. Binanın 2. Bodrum katında, sığınak, otopark, kapıcı dairesi, 1 adet mesken, 1.bodrum katında 3 adet mesken ve meskenlere ait depolar, zemin katında bina girişi ve 4 adet mesken, 1. Normal katı dahil diğer tüm normal katlarında 4 er adet mesken bulunmaktadır. 

Ulaşım: Gültepe Mahallesi (Tapuda Yenidoğan) 14/4 Sokak Güneş Apartmanı Giriş No: 17 Kat No: -2 Daire No: 1 6030 Altındağ/Ankara adresinde konumludur. Çevresinde ilkokul, lise, dispanser ve park bulunmaktadır. Otobüs durağına yakın konumdadır.

Not: 26.08.2013 tarihli Yapı Ruhsatı ve 10.10.2014 tarihli  İskan İzni bulunmaktadır. Taşınmazın tadilata ve bakıma ihtiyacı vardır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.