COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Altındağ Feridun Çelik Mahallesi'nde 176 m2 Depolu Dükkan

Bankadan 176m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16747
Metre Kare 176m2
Ada 24109
Parsel 12
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 6
Isıtma Sistemi Diğer
Kat Sayısı 17
Ruhsat Tarihi 18.11.2015
Bağımsız Bölüm 67
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Feridun Çelik Mahallesi 1743.Cadde Sokak, No:9 Altındağ/Ankara

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz binanın zemin katında bina girişine göre sağ yan cephede yer alan depolu dükkan nitelikli taşınmazdır. Taşınmazın mimari projesine göre 1. bodrum katı brüt 88 m2, zemin katı brüt 88 m2 olmak üzere toplam 176 m2 kullanım alanına sahiptir. Taşınmaz projesine göre 1. bodrum katında yer alan kullanım hacimleri 1 adet wc ve depo, zemin katında yer alan hacimleri ise dükkan hacimlerinden oluşmaktadır. Dükkanın yola cephesi 9 metredir. 

Ana taşınmaz 2 bodrum + zemin + 14 normal kat olmak üzere toplam 17 kat olarak inşa edilmiştir. Taşınmazın yer aldığı binanın 2. bodrum katında sığınak, kazan dairesi, binaya ait depo, su deposu, elektrik odası, 1. bodrum katında dükkana ait depo, 6 adet mesken, zemin katta 4 adet dükkan, apartmana ait toplantı salonu, kapıcı dairesi, 2 adet mesken ve bina girişi, 1. normal kat dahil olmak üzere katların her birinde 4er adet mesken olmak üzere binada toplamda 68 adet bağımsız bölüm olarak dağıtılmıştır. Binanın giriş kapısı alüminyum doğrama, iç zeminleri giriş ve sahanlıklarda mermer kaplama merdiven korkulukları ise alüminyum doğramadır.Bina girişi zemin katta güney cephededir.

Ulaşım: Bölgenin ana arterlerinden olan 1048. Cadde üzerinde kuzey istikametinde ilerlerken sağa 1749. caddeye dönüldükten sonra ilk sola 1743. sokağa girilerek sağlanmaktadır. Taşınmazın konumlu olduğu bina 1743. sokağa bu yönden girildiğinde soldan 3. binada yer almaktadır. 

Not: 18.11.2015 tarihli Yapı Ruhsatı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.