1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Ankara Altındağ Battalgazi Mahallesi'nde İskanlı 32 m2 Dükkan

Bankadan 32m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 15504
Metre Kare 32m2
Ada 20900
Parsel 6
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 8
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 7
İskan Tarihi 16.01.2019
Ruhsat Tarihi 10.09.2013
Bağımsız Bölüm 17
Bulunduğu Kat -2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

BATTALGAZİ MAHALLESİ(TAPUDA ÇAMLIK MAHALLESİ), 1844.SOKAK, NO:9/C ALTINDAĞ ANKARA

Uzman Görüşü

İskan belgeli genç binada yer alan 32 m2 dükkan Birlik Camii ve Muammer Aksoy Parkı'na yakın konumu, iskanlı olması, caddeye cephesinin olması, yeni binada olması ve düzgün geometrik şeklinin olması gibi avantajlara sahiptir.

Açıklama

Özellikler: 2.Bodrum Kat, 17 Bağımsız bölüm no.lu çatı dükkan 9/C kapı numaralıdır. 2.bodrum kat güney cephede yer alan bina girişine göre sol kolda, 1844.Cadde üzerinden karşıdan bakıldığında sağ köşede yer alan dükkandır. Güneybatı cephelidir. Taşınmaz onaylı mimari projesine göre yaklaşık yasal brüt: 32 m2 kullanım alanlı olup; dükkan ve wc mahallerinden oluşmaktadır. Taşınmazın 1844.caddeye cephesi yaklaşık 5,75m, dükkan derinliği yaklaşık 6m dir. Taşınmaz banka bilgisi dahilinde dışarıdan görülmüş olup dış kontürler itibari ile onaylı mimari projesi ile uyumludur. Taşınmazın giriş kapısı ve vitrin doğramaları alüminyum profildir. Taşınmaz ekspertiz tarihinde boş durumdadır.

Taşınmazın içerisinde bulunduğu ana gayrimenkul; 824m2 arsa üzerinde ayrık nizamda betonarme yapı tarzında inşa edilmiştir. Altındağ Belediyesi'nde ve Altındağ Tapu Müdürlüğü Web Tapu arşivinde bulunan mevcut 16.01.2014 onay tarihli mimari projesine göre 3Bodrum Kat+ Zemin Kat+3 Normal Kat +Çatı Kat olmak üzere toplam 7 katlıdır. Bina girişi,1844.sokak üzerinden, bina sağ yan cephesinden, 2.bodrum kat seviyesinden, güney cepheden sağlanmaktadır. Binada ısınma kombili sistem ile sağlanmakta olup binaya ait otopark alanı bulunmaktadır.

Ulaşım: Konu taşınmazın açık tarifi; bölgenin ana arterlerinden Orhan Kemal Caddesi üzerinde Karapürçek istikametinde ilerlerken sağa 1844.Caddeye dönülür. Bu cadde üzerinde yaklaşık 150m sonra sol kolda, 1837.sokak ile 1844.Cadde kesişiminde köşe parselde yer alan 9 no.lu bina içerisinde 2.bodrum kat 17 bağımsız bölüm no.lu 9/C kapı numaralı dükkandır. Taşınmazın yakın çevresinde taşınmazla benzer yapılaşma şartlarında inşa edilmiş 3­4 katlı binalar bulunmaktadır. Bölgede konut ağırlıklı yerleşim hakimdir. Bölgede ticari talep ana ulaşım aksı olan Orhan Kemal Caddesi, Bostancık Caddesi, Karapürçek Caddesi üzerinde yoğunlaşmıştır. Ara sokaklarda ticari faaliyet günlük ihtiyaçları karşılamaya yönelik olarak gelişmiş olup taşınmazın bulunduğu bölgeye yoğun bir ticari talep bulunmamaktadır. Bölgede ulaşım caddeler üzerinden geçen toplu taşıma araçları ve özel araçlarla sağlanmaktadır. Bölgede alt yapı hizmetleri tamamlanmamıştır.

Not: 10.09.2013 tarih, 484 sayılı yeni yapı ruhsatı bulunmaktadır. 16.01.2019 tarih, 19 sayılı yapı kullanma izin belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.