0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Ankara Altındağ Alsan İşhanı'nda180 m2 Asma Katlı Dükkan

Bankadan 180m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
17589
Metre Kare:
180m2
Ada:
853
Parsel:
16
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
20
Isıtma Sistemi:
Merkezi
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
4
İskan Tarihi:
12.09.2001
Ruhsat Tarihi:
21/04/2000
Kullanım Durumu:
Boş
Bağımsız Bölüm:
5
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Hacıbayram Mahallesi Sanayi Caddesi, Alsan İşhanı B blok No:19D/5 ALTINDAĞ / ANKARA

Uzman Görüşü

"Sanayi Caddesi'ne yakın konumda, cam giydirme cepheli modern binada, iskanlı olması, Mimari projesinde yaklaşık brüt:180 m2 kullanım alanlı DÜKKAN" olması sebebiyle avantajlıdır.

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz, B blok zemin kat 5 bağımsız bölüm Asma katlı dükkândır. Dükkan; doğu cephesinden sağlanan bina girişine göre sol ön 5. sırada yer almakta olup pasaj içerisine cephelidir. Mimari projesinde yaklaşık brüt:151m2 kullanım alanlıdır. Taşınmazın zemin katı brüt 90m2 alanlı olup; dükkan ve WC bölümlerinden, asma katı brüt 61m2 alanlı olup dükkan bölümünden oluşmaktadır. Taşınmazın dışarıdan görüldüğü kadarıyla zemin kat alanı kadar(90m2) asma katının yapıldığı tespit edilmiştir. Konu taşınmazın pasaj içerisine 6,95 metre cephesi bulunmaktadır. Mimari projesine göre 151 m2 yerinde 180 m2 olduğu tespit edilmiştir.

Ana taşınmaz arsa ve üzerinde yer alan betonarme binadan ibarettir. Arsa Bölümü: 365,00 m2 alanlı olup, geometrik olarak amorf formda, topoğrafik olarak düz bir yapıdadır. Doğudan Güreşçiler Sokağa, diğer yönlerden ise komşu parsellere cephesi bulunmaktadır. Bina Bölümü: Parsel üzerinde 2 bodrum+zemin+4 normal kattan oluşan betonarme bina yer almaktadır. Güreşçiler Sokaktan binaya bakıldığında; 1. bina girişi ön cephede bulunmakta olup, ana yapının doğu cephesinden ve zemin kattan, 2. bina girişi arka cephede bulunmakta olup, ana yapının batısında bulunan 10 parsel Alsan İşhanı'ndan zemin kattan sağlanmaktadır. Ana taşınmazın 2. bodrum katında; sığınak, binaya ait otopark, su deposu, 1. bodrum katında; sığınak, binaya ait otopark, zemin katında; 1, 4 bb nolu dükkanlar, 2, 3, 5 bb nolu asma katlı dükkanlar, bina girişi, 1.normal katında; 6 bb nolu büro, 2. normal katında; 7 bb nolu büro, 3. normal katında; 8 bb nolu büro, 4. normal katında; 9 bb nolu büro olmak üzere ana taşınmazda toplam 9 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Zemin kat 1 bb nolu dükkan, 2 ve 5 bb nolu asma katlı dükkanlar ile 4. kat 9 bb nolu bürodur. Binanın dış cephesi, akrilik dış cephe boyası, cam giydirme cephedir.

Ulaşım: Hacı Bayram Mahallesi, Sanayi Caddesi, Alsan İşhanı B Blok No:19D/5 Altındağ/Ankara adresindedir. Adresin açık tarifi ise; Sanayi Caddesi ile Doğan Sokak kesişiminden kuzeydoğu istikametine Doğan Sokağa girilir. Bu sokak üzerinde yaklaşık 70 metre ilerledikten sonra kuzeybatı yönüne Güreşçiler Sokağa girilir ve 90 metre ilerledikten sonra batı yönünde taşınmazın bulunduğu ana taşınmaza ulaşılır. Ana yapıya ulaşım ayrıca dış kapı numarasını aldığı Sanayi Caddesi üzerinden Alsan İşhanı içerisinden sağlanmaktadır. Taşınmazın yakınındaki Sanayi Caddesi ana arter niteliğinde olup ulaşım bu aks üzerinden sağlanmaktadır. Gayrimenkulün yakın çevresinde ticaret lejantlı ayrık­ blok nizam tarzda inşa edilmiş betonarme binalar yer almaktadır. Altyapı ve belediye hizmetlerinden istifadesi tamdır. Bölge itibariyle gelişimini tamamlamış bir bölgedir. Sanayi Caddesi üzerinde ticari hareketlilik yüksek seviyede olup taşınmazın bulunduğu ana yapının ise Güreşçiler Sokak üzerinde ise düşük seviyededir.

Not: 21/04/2000 tarihli Yapı ruhsatı ve 12.09.2001 tarih, 78 sayılı iskan belgesi bulunmaktadır. Parsel Ulus Tarihi Kent Merkezi Sit Alanı'nın yer almakta olup, 1/5000 ve 1/1000 ölçekli planlarının iptal edildiği şifahen öğrenilmiştir, güncel durumu ilgili belediyesinden öğrenebilirsiniz.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.