COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Amasya Merkez Bahçeleriçi Mahallesi'nde 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 146m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 15499
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 146m2
Ada 1096
Parsel 5
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 17
Kat Sayısı 5
İskan Tarihi 09.10.2007
Ruhsat Tarihi 07.10.2004
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm B-1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Bahçeleriçi Mahallesi, Tersakan Sokak, İrem Sitesi, B Blok, No: 11, K:Zemin, D:1, Merkez/Amasya

Açıklama

"Üst gelir gruplarınca tercih edilen PRESTİJLİ BÖLGEDE, Kamu kurum ve kuruluşlarına yakın, Kat mülkiyetinin kurulmuş olması avantaj, Manzarasının açık olmasıyla ferah, SİTE İÇİ GÖSTREİŞLİ BİNADA, 3 oda salon çift balkonlu 146 m2, ARA KAT DAİRE"

Özellikler: B.Blok 1 bağımsız bölüm numaralı mesken, ana gayrimenkulün zemin katında, bodrum kattan sağlanan bina girişinin solunda konumludur. Projesine göre taşınmaz 146 m² alanda 3 oda, 1 salon, mutfak, antre/hol, banyo, wc/lvb ve 2 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın giriş kapısı çelik kapıdır.

Taşınmazın yer aldığı ana gayrimenkulün bulunduğu parsel, 1.880,00 m² yüz ölçümlü arsa üzerinde, ayrık nizamda betonarme yapı strüktüründe A­A1/ B­B1 olmak üzere 4 adet blok şeklinde inşa edilmiştir. B.Blok parselin kuzey cephesinde yer almaktadır. Ana gayrimenkul bodrum+zemin ve 4 normal kat olarak inşa edilmiştir. Taşınmazın yer aldığı B Bloğa giriş 1.bodrum kattan doğu cepheden sağlanmaktadır. Binanın dış cephesi akrilik esaslı dış cephe boyası ile boyalı, çatısı ise ahşap üzeri kiremit örtülüdür. Merdiven ve sahanlıklar mermer kaplamadır. Merdiven korkulukları demir doğramadır.

Ulaşım: Amasya İli, Merkez İlçesi, Bahçeleriçi Mahallesi (Tapu kayıtlarında Şamlar Mahallesi), Tersakan Sokak, İrem Sitesi, B Blok, No: 11/1 (Uavt: 1105912107) posta adresinde yer alan meskendir. Söz konusu gayrimenkule ulaşım için; Tersakan Sokak üzerinde Amasya Anadolu Lisesi istikametinde yaklaşık 260 metre ilerlenir ve Tersakan sokak, Anadolu Sokak ve Culüs sokağın kesiştiği noktada yer alan İrem Sitesi, 11 kapı numaralı, B Blok dahilindeki değerleme konusu taşınmaza ulaşılır. Taşınmazın yakın çevresinde, Amasya Anadolu Lisesi, Amasya İl emniyet Müdürlüğü, Amasya İl Özel İdaresi, Bahçeleriçi Şehit Recep GÜLEN İlkokulu, Amasya İl Sağlık Müdürlüğü, Amasya İl Jandarma Komutanlığı, Bahçeleriçi Kapalı Pazar Yeri, Lokman Hekim İşitme Engelliler Okulu ile site/apartman tarzı yapılaşmalar bulunmaktadır. Yapılaşmanın artmakta olduğu bölgede sosyal yaşamın gerektirdiği alışveriş, sağlık ocağı, okul, market vb. sosyal ihtiyaçlar kısa mesafelerde karşılanabilmektedir. Bölgeye olan ulaşım özel araçlarla, yaya olarak ve toplu taşıma araçları ile sağlanabilmektedir. Bölge orta ve üst gelire sahip kişiler tarafından tercih edilen bir bölge özelliği göstermektedir.

Not: 07.10.2004 tarih, 2004/173 numaralı Yapı Ruhsatı bulunmaktadır. 09.10.2007 tarih 35 nolu yapı kullanım izin belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.