Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Alanya Cikcikli Dubleks Mesken

Bankadan 4 + 1 165m2

Özellikler

Tapu no 9554
Ada 511
Parsel 13
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 4
Kat Sayısı 6
Bulunduğu Kat 4
Bağımsız Bölüm 22

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Cikcilli Mh, 319.Sk, No:15 YSK Apt, K.4+Çatı D:22 Alanya/Antalya

Açıklama

Değerleme konusu taşınmaz, Alanya ilçesi, Cikcilli Mahallesi sınırları içerisinde, Çıplaklı Mahallesi Sınırına yakın konumda yer almaktadır. Konu taşınmaz, ilçe merkezi kuzeyinden geçen ve yapımı devam eden çevre yoluna yakın konumda yolun kuzeyinde yola 2. parsel konumundadır. Taşınmazın doğusunda Another World Sitesi, kuzeyinde Şehrizen Konutları bulunmaktadır. Taşınmaz ilçe merkezi kabul edilen Atatürk Anıtına yaklaşık 5 km mesafede konumludur. Taşınmaza yakın konumda bölge halkının yaşadığı benzer nitelikli 5­6 katlı konutlar, nispeten daha yüksek gelir grubuna hitap eden site tarzı yapılaşmalar bulunmaktadır. Bölge konut fonksiyonlu gelişim göstermiştir. Bölgede yapılaşma yaklaşık yüzde 70 seviyesindedir. Taşınmaz Alanya belediyesi hizmet sınırında tüm hizmetlerden faydalanmaktadır. Yeni çevre yolu üzerinden toplu taşıma imkanı bulunmaktadır.


Değerleme konusu taşınmazın giriş kapısı çelik, iç kapıları a. panel kapı, 4. kat oda içinde merdiven altına yapılan depo alanı kapısı, dış cephe doğramaları PVC dir. Taşınmazın mutfak dolapları MDF tezgah granittir Taşınmazın 4. katta tüm zeminleri ile banyo duvar ve zeminleri seramik kaplamadır. Taşınmazın iç merdiveni granit kaplama atı katında hol, teras ve banyo seramik kaplama banyo duvarları seramik kaplama tüm diğer duvarlar alçı üzeri saten boyalıdır. Taşınmazın korkulukları alüminyum kaplamadır. Taşınmazın 4. katında WC alaturka tuvalet ve lavabo, çatı katındaki banyoda, duş kabini, dolaplı lavabo ve klozet bulunmaktadır. Taşınmazın tadilat ihtiyacı bulunmaktadır.


Değerleme konusu taşınmazın, projeye aykırı büyümeler neticesinde, güney komşu parseldeki binaya çok yakın olması sebebi ile önemli ölçüde manzara dezavantajı oluşmuştur. Ayrıca taşınmaz içinde özellikle çatı katında duvarlarda ve 4. katta mutfak hacmi güney duvarında su sızıntıları sebebi ile ciddi boya kabarmaları ve çatı katında zeminlerdeki laminant parke yıpranmaları sebebi ile talebin sınırlı olacağı düşünülmektedir.