Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Aksaray Sultanhanı İstikamet Mahallesinde 76 m2 Dükkan

Bankadan 76m2

Özellikler

Tapu no 8886
Ada 705
Parsel 5
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 3
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 3
Bağımsız Bölüm 22
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 10

Adres

Sultanhanı Köyü İstikamet Mahallesi Çiçek Sokak No:1 Merkez/ Aksaray

Açıklama

Ulaşım: Sultanhanı kasabası merkezinden geçen Hastane caddesi üzerinde kasaba merkezinden batı istikametine ilerlerken sağa 49.Cadde (Selçuk caddesi) dönülür. Bu cadde üzerinde 50 metre ilerlenir ve sola 5851. sokağa dönülür. Bu caddenin başından 260 metre sonra sağda bu sokakta çiçek sokak arasında konumlu olan taşınmazın bulunduğu binaya ulaşılır. Ulaşım problemi yoktur. Ulaşım yaya ve kara yoluyla rahatlıkla sağlanmaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde hemen karşısında 120 metre kuzeydoğusunda Sultanhanı Kervansaray ve 300 metre kuzeydoğusunda belediye binası yer almaktadır. 

Özellikler: 22 bağımsız bölüm numaralı dükkan binanın kuzeybatı köşesinde ve Kenan Yusuf sokaktan binaya bakıldığı zaman zemin katta soldan ilk köşedeki dükkandır. Taşınmaz projesinde tek hacimden oluşmakta olup brüt 76 m2 kullanım alanlıdır. Taşınmazın inceleme işlemi dışarıdan yapılmış olup, iç özellikleri incelenememiştir.
Taşınmazın bulunduğu ana yapı 905 m2 parsel üzerine tek blok olarak 2014 yılında inşa edilmiştir. Taşınmazın bulunduğu binada toplam 28 adet bağımsız bölüm mevcuttur. Bina girişi doğu cepheden olup zemin kattan sağlanmaktadır. Bina giriş kapısı demir doğramadır. Bina dış cephesi plastik dış cephe boyasıyla boyalıdır. Bina bitişik nizamda inşa edilmiştir.