Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Aksaray Eskil'de 13.100 m2 Arsa

Şirketten 13100m2

Özellikler

Tapu no 3881
Pafta -
Ada -
Parsel 13897
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder

Adres

Açıklama

Açık Adres: Söz konusu gayrimenkul Aksaray İli, Eskil İlçesi, Merkez Mahallesi sınırları içerisinde, Arkaç Mevkii 13897 parselde yer almaktadır.

Ulaşım: Karakol Yaylası yerleşim 
alanından batı istikametine yaklaşık 2 km gidilir. Taşınmaz yolun yaklaşık 750 m kuzeyinde yer almaktadır. Taşınmaz, Başaran Köyüne yaklaşık 6,50 km, Güneşli Köyüne yaklaşık 10,50 km, Aksaray-Konya Karayoluna yaklaşık 22 km, Eşmekaya Kasaba Merkezine yaklaşık 23 km, Eskil İlçe Merkezine ise yaklaşık 40 km mesafededir.

Özellikler:  Aksaray İli, Eskil İlçesi, Merkez Mahallesi sınırları içerisinde, Arkaç 
Mevkiinde yer alan 13.100,00 m² yüz ölçümüne sahip 13897 parsel numaralı tarladır. Parsel geometrik olarak dikdörtgene yakın yamuk şeklinde olup, topoğrafik olarak düz bir arazi yapısına sahiptir. Parselin kadastral yol cephesi bulunmamaktadır. Parsel üzerinde hali hazırda herhangi bir ürün bulunmamaktadır. Taşınmazın üzerinde su kuyusu ve trafo mevcut değildir. Ancak, taşınmazın bulunduğu bölgede genel olarak sulu tarım yapılmakta olduğu, bölgedeki özel kuyuların yanı sıra tarımsal kalkınma kooperatifine ait sulama kuyularının da bulunduğu gözlenmektedir. Değerleme konusu taşınmazın da kooperatif sahası içerisinde yer almakta olduğu bilgisi edinilmiştir. 
Gayrimenkul verimli toprak yapısına sahip bir bölgede bulunmaktadır ve düz bir arazi yapısına sahiptir.

Not: Satışta KDV oluşmamaktadır. Tapu devir masrafları alıcıya aittir.