0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Ağrı Tutak Camii Mahallesi'nde 5 Adet 645 m2 Dükkan

Bankadan 5 645m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
17065
Oda Sayısı:
5
Metre Kare:
645m2
Ada:
123
Parsel:
5
Tapu Tipi:
Cins Tashihi
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Diğer
Bina Yaşı:
24
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Cami Mahallesi, 316 Sokak, No:1 Tutak/Ağrı

Uzman Görüşü

Taşınmazın tapu vasfının 5 adet betonarme dükkan olup tek tapuda 5 adet dükkan olarak satılması, Tutak ilçe merkezinde konumlu olması, ulaşımının kolay olması, taşınmazın bulunduğu bölgede ticari hareketliliğin yoğun olması avantajıdır. 

Açıklama

Özellikler: Taşınmazın bulunduğu 123 ada 5 nolu parsel üzerinde herhangi bir resmi evrakı bulunmayan zemin +1 normal katlı bina mevcuttur. Parsel büyüklüğü yaklaşık 318.56 m2 alanlıdır. Parsel yamuk şeklinde olup az eğimli topografyada yer almaktadır. Ağrı Kadastro Müd. taşınmazım kadastral paftasında işli olmadığı tespit edilmiştir. Kadastro paftasında 5 adet betonarme dükkan görünmemektedir. Tutak Tapu Müdürlüğü arşiv dosyasında taşınmaza ait krokide parsel üzerinde yer alan 5 adet dükkan görünmektedir. Ancak mevcut kullanımda parsel üzerinde zemin+1 normal katlı betonarme dükkan bulunmaktadır. Mevcut durumda parselin tamamına yapılmış dükkan ve 1. Normal katta 1 metre çıkmalar ile 330 m2 alanlı yapı bulunmaktadır. Konu taşınmazın zemin katının dış cephesi alüminyum çerçeveli kombozit kaplama, geri kalan bölümler cam kaplama, 1. Normal kat taş kaplamadır. Taşınmazın çan kaplaması sac kaplamadır. Zemin katta bulunan işyerleri birleştirilmiş olup tek olarak gelinlik satış mağazası üst katta ki alanlar ise düğün salonu olarak kullanılmaktadır. Zemin katta bulman iş yerinin Mahallen yapılan incelemelerde ise yapının zemini seramik kaplama, duvarları saten boyadan oluşmaktadır. Dükkan girişi doğu cepheden sağlanmaktadır. Taşınmaz mevcut durumda 645 m2 olup, yasal alanı 315 m2'dir.

Ulaşım: Gayrimenkul Cami Mahallesi, Çarşı iç Mevki, 123 Ada 5 Parsel Tutak/Ağrı adresinde yer alan "Beş Adet Betonarme Dükkan" vasfındaki taşınmazdır. (UAVT:1205208752) Taşınmaz Tutak ilçe merkezinde yer almaktadır. Taşınmaza ulaşmak için Tutak İlçe girişinden Cumhuriyet Caddesi üzerinden kuzey yönde ilerlenirken sağ tarafta 314. Sokağa dönülür. Taşınmaz sokak üzerinde 30 metre ilerde sol tarafta yer almaktadır. Taşınmazım bulunduğu bölge ilçe merkezinin ticari hareketliliğinin yoğun olduğu bölge olup bölgede genel yapılaşma iki katlı bitişik nizam yapılaşma şeklindedir. Binaların zemin katları dükkan, normal katlan dükkan - mesken olarak kullanılmaktadır. Aynı bölgede Fatih Camii, Tutak Kaymakamlığı, Tutak Belediyesi bulunmaktadır. Mevkiye ulaşım kolaydır.

Not: Taşınmazın tapu vasfı 5 adet betonarme dükkan olup tek tapulu 5 adet dükkan olarak satılmaktadır. Taşınmaz mevcut durumda 645 m2 olup, yasal alanı 315 m2'dir.


Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.