0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Ağrı Patnos'ta Cadde Cepheli Ofis Fırsatı

Şirketten 155m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
13027
Metre Kare:
155m2
Ada:
227
Parsel:
12
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
13
Isıtma Sistemi:
Sobalı
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
1
İskan Tarihi:
30/01/2006
Ruhsat Tarihi:
23/01/2006
Bağımsız Bölüm:
7
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Ağrı ili, Patnos ilçesi, İnönü Mahallesi, Malazgirt Caddesi, No: 101 Patnos/AĞRI

Uzman Görüşü

Taşınmazın cadde cepheli olması, sosyal donatılara yakın merkezi bir bölgede konumlanması, ulaşım imkânlarının rahat veçok çeşitli olması olumlu yönleridir.

Açıklama

TİCARİ HAREKETLİLİĞİ YÜKSEK BÖLGEDE KONUMLU MALAZGİRT CADDESİ CEPHELİ GENİŞ KULLANIMLI OFİS FIRSATI

Özellikler: 1. kat 7nolu bağımsız bölüm, projesine göre brüt yaklaşık 155 m2 alanlı olup, Dükkân vasfındadır. Dükkân mimari projesine göre tek hacimden oluşmaktadır. Taşınmaz bina girişine göre, projesinde imzalı paraflı bağımsız bölümüne göre, sol cephede, Malazgirt Caddesi tarafında konumludur. Konu taşınmazlardan Taşınmazın mevcutta Sürücü Kursu olarak kullanılmaktadır.

Not: Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. 30.01.2006 tarihli Yapı Kullanım İzin Belgesi (İskan) bulunmaktadır. Taşınmazın tapu niteliği "dükkan" olarak geçmektedir.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.