1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Ağrı Merkez Yavuz Mahallesi'nde 34 m2 Dükkan

Bankadan 34m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17849
Metre Kare 34m2
Ada 177
Parsel 5
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 24
Isıtma Sistemi Merkezi
Kat Sayısı 7
Bağımsız Bölüm 192
Bulunduğu Kat 5

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yavuz Mahallesi 404 Sokak No :1/192 Merkez/Ağrı

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz binanın 5. katında yer alan 192 bağımsız bölüm nolu dükkandır. Projesine göre Yaklaşık brüt 34 m2 kullanım alanlıdır. Taşınmazın tapu vasfı dükkandır.

Taşınmazın bulunduğu ana gayrimenkul 2.032,10 m² yüz ölçümüne sahip parsel üzerinde, 3/A yapı sınıfında Betonarme karkas sisteminde inşa edilmiş Belediye Iş Merkezidir.  taşınmazların yer aldığı yapı onaylı mimari projesine göre; 1 bodrum + zemin kat + 7 normal kattan oluşmaktadır. Bağımsız bölüm listesine göre taşınmazın zemin ve 1.normal katlarında 33 er adet, 2.katta 34 adet, 3,4,5,6,7.kaflarda 33er adet, teras katta 1 adet olmak üzere toplamda 266 adet bağımsız bölüm yer almaktadır. Binanın dış cephesi tamamlanmıştır. Bina girişi zemin kattan doğu ve batı cephelerden sağlanmaktadır. 

Ulaşım: Ağrı İli, Merkez İlçesi, Yavuz Mahallesi, 404 Sokak No: 1/192 açık adresinde konumludur. Taşınmaza ulaşım için bölgenin ana arterlerinden Kağızman caddesinden kuzey istikamette devam edilir sol kolumuz üzerinde yer alan 177 ada 5 numaralı parselde yer alan Belediye iş Merkezine ulaşılır. Taşınmazın yakın çevresinde Yüzüncü Yıl Parkı, Bedran Erat İş Merkezi, Cumhuriyet İlkokulu yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölge orta ve üst gelir seviyesine sahip vatandaşların talep ettiği bölgedir. Taşınmazın yer aldığı bölge genel olarak ticaret alanı olarak planlanmış olup, çok katlı ve müstakil tarzda inşa edilmiş yapılar mevcuttur. Alt yapı ve belediye hizmetlerinden istifadesi tamdır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.