0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Ağrı Merkez Cumhuriyet Mahallesi'nde 235 m2 Dükkan

Bankadan 235m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
17876
Metre Kare:
235m2
Ada:
283
Parsel:
14
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
6
Isıtma Sistemi:
Merkezi
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
5
Bağımsız Bölüm:
1
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Cumhuriyet Mah.1530 Sk.No:1 A Merkez/Ağrı

Uzman Görüşü

Taşınmazın Ağrı merkezinde sosyal donatı alanlarına yakın konumda bulunması, toplu taşıma araçları güzergahına yakın mesafeli olması, orta ve yüksek rayiçli bölgelerden birinde yer alması, akın çevresinde, Ağrı Cumhuriyet Lisesi, Ağrı Yetiştirme Yurdu, Şeref Saraç İlk Öğretim Okulu, Ramiz Erdem İlk Öğretim Okulu, Dede Murat Camii, Büyük Ağrı Hamamı, Acarbey Akar Yakıt İstasyonu bulunması avantajlarıdır.

Açıklama

Özellikler: Zemin katta yer alan dükkan vasıflı1 no.lu bağımsız bina girişine göre sağ ön tarafta bulunmaktadır. İncelenen onaylı projesinde söz konusu işyerinin alanı 235 m2'dir.

Gayrimenkulün bulunduğu ana taşınmaz, Ağrı İli, Merkez İlçesi, Cumhuriyet Mahallesi 1530.Sokak üzerinde 784,81 m2 yüzölçümüne sahip 283 ada 14 nolu parsel üzerine bitişik nizamda betonarme yapı tarzında ve tek blok blok olarak zemin kat + 5 normal katı olmak üzere toplam 6 kat olarak projelendirilmiş uygulamada da aynı şekilde inşa edilmiştir. Taşınmazın zemin katta bina girişi, 2 adet işyeri, kazan dairesi ve sığınak, 1.katta 3, 4, 5 ve 6 b.b. nolu meskenler, 2.normal katta 7, 8, 9 ve 10 b.b nolu meskenler, 3.normal katta; 11, 12, 13 ve 14 b.b nolu meskenler, 4. normal katta: 15, 16, 17 ve 18 b.b nolu meskenler, 5.normal katta 19 ve 20 nolu dubleks meskenler ile 21 ve 22 b.b nolu meskenler olmak üzere ana gayrimenkulde toplamda 22 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Ana gayrimenkulün girişi zemin katında yapının batı cephesinden sağlanmaktadır. Giriş kapısı demir doğrama olup ortak alanların ve merdivenlerin zeminleri mermer kaplamadır. Asansörlü olup aydınlatması klasik aydınlatmadır. Dış cephesi sıva üzeri ısı yalıtımlı dış cephe kaplama yapılmıştır. Isınma katı yakıtlı merkezi sistem kalorifer ile sağlanmaktadır. 

Ulaşım: Gayrimenkul Cumhuriyet Mahallesi 1530. Sokak No:1 A UAVT (1480085388) Merkez / Ağrı adresinde bulunmaktadır. Bina Ağrı kent merkezinin doğusunda yer almakta olup şehir merkezine yaklaşık 800 m mesafede bulunmaktadır. Dükkanın bulunduğu binaya ulaşmak için şehrin merkezi bulvarlarından Hani Baba Bulvarı üzerinden doğu yönünde ilerlenir. Cadde üzerinde ilerlenirken sağ tarafta yer alan 29 Ekim Caddesine dönülür. Cadde üzerinde 150 m ilerledikten sonra sağ taraftan, 1530 Sokak yönünde devam edilir. Değerleme konusu taşınmaz sokak üzerinde 30 m ilerde sol tarafta konumludur. Taşınmazın yer aldığı bölgedeki yeni binalar orta üzeri gelir grubuna hitap etmektedir. Binaların zemin katları dükkân üst katları mesken olarak kullanılmaktadır. Aynı bölgede Cumhuriyet Lisesi, Büyük Otopark ve Yunus Emre Camii bulunmaktadır. Mevkie ulaşım kolaydır. 

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.